reklama

Astročlánky

Každé znamení zvěrokruhu má svou barvu Foto:
  Astrologie se zabývá mnoha různými oblastmi, a díky horoskopu lze také určit, která barva se hodí pro jednotlivá znamení.
Které znamení zvěrokruhu je nejkrásnější?  Foto:
  Tradičně astrologie hovoří o tom, že nejkrásnější ženy se narodily ve znamení Vah a Býka, protože vládkyní obou těchto znamení je planeta krásy a erotického vlnění – Venuše.
  Používáte rádi smajlíky neboli emoji? A věděli jste, že ke každému znamení zvěrokruhu se jeden hodí úplně nejlépe?
Princ Harry a Meghan Markle Foto:
  Událost, na kterou se upínají zraky celého světa. Princ Harry si bere američanku Meghan Markle. Svatba to bude jistě velkolepá. Ale jaké bude jejich manželství? Vydrží jim láska? Budou šťastní nebo...
Princ Harry a Megan Markle Foto:
  Princ Harry se narodil ve znamení Panny se Sluncem umístěném v 8. domě. Co to znamená? To nám rozklíčuje astroložka, která pro nás exkluzivně sestavila jeho osobní horoskop.
Gabriela Koukalová a její osobní horoskop Foto:
  Jaká ve skutečnosti je Gabriela Koukalová? Je to královna, idol sportovních fanoušků i mužských srdcí? Originální a střelená holka, nebo něžná, křehká a tápající žena trpící bolestí a nedostatkem...
  Každá žena ví, že kabelek není nikdy dost. Zkuste se na to tentokrát před nákupem ale podívat trochu jinak a vyberte si tu, která se k vám hodí podle vašeho znamení horoskopu!
Čínský rok zemního Psa Foto:
  Nový čínský rok začíná 16. 2. 2018, bude končit 4. 2. 2019 a je pod vládou zemního Psa. Pes je přátelské, věrné, loajální a oddané znamení. Co nás tedy čeká v roce 2018 podle čínského horoskopu?
Měsíc na obloze vám napoví, co správně jíst Foto:
  Pokud jste někdy v minulosti zkoušeli zhubnout, nejspíš jste zaznamenali, že ne vždy to jde tak, jak byste si přáli. Kromě vaší vůle, disciplíny, u žen také fáze menstruačního cyklu, závisí úspěšnost...
  Astrlogie je mocná a z hvězd se dá mnohé vyčíst. Třeba i to, jaký dezert se k vašemu znamení nejvíce hodí!
Horoskopy 2018

reklama

reklama