reklama

Diety a cvičení

Co se děje, když pijete vodu nalačno Foto:
  V Japonsku je oblíbený zvyk ranního pití vody nalačno. Kromě podpůrných léčebných vlivů prokazatelně pozitivně působí na naši pleť – má omlazující účinky. Tak proč to také nevyzkoušet?
Sladké je tááák dobré! Foto:
  Chuť na sladké je často překážkou v boji proti nadbytečným kilogramům. To ale neznamená, že během své cesty za štíhlejší postavou mlsat vůbec nemůžete.
Co se změní, když přestanete jíst cukr Foto:
  Hned na začátku si musíme říci, že cukr sám o sobě není nějaké zlo. Problém je v tom, že se dnes přidává prakticky do všech průmyslově vyráběných potravin.
Tak trochu jiné burgery - veganské! Foto:
  Móda, nebo nezbytný životní styl, který zachrání planetu i lidské tělo? Na veganství panují různé názory. Je ale pravda, že se k veganství hlásí stále více lidí, včetně těch velmi známých.
Stres v práci Foto:
  Máloco lze v oblasti výživy a cvičení prohlásit s naprostou jistotou. Na sto procent je však jisté to, že pohyb, sport a cvičení představují ten nejúčinnější, nejpřirozenější i nejzdravější lék proti...
Dochuťte jídlo bez kalorií navíc Foto:
  I dietní jídla mohou být chutná. Stačí je správně ochutit. Tyto přísady vám přidají jen 10 kalorií.
6 účinných tipů na hubnutí,  Foto:
  Držet dietu není nic lehkého. Abychom vám celý proces hubnutí ulehčili, připravili jsme si šest triků, které vám určitě pomohou vše lépe zvládnout.
Strie nemají s tukem nic společného a hubnutí  na ně nemá žádný vliv  Foto:
  Navzdory obecně panujícímu názoru, že strie se objevují výhradně v důsledku váhového přírůstku, tkví skutečná příčina jejich vzniku v něčem jiném. Také nezmizí, když znovu zhubnete, a nemají je jen...
Zkuste nenápadné cviky na ruce, stehna, zadek i břicho Foto:
  Zatímco pro jednoho představuje připravování pokrmů nutné zlo, pro jiného může být koníčkem, relaxací a vítaným rozptýlením.
Chcete ploché bříško? Choďte víc pěšky! Foto:
  Potřebujet shodit a vytvarovat postavu? Choďte šestkrát týdně aspoň třicet minut a výsledek se dostaví!
Horoskopy 2017

reklama

reklama

\n