reklama

Chcete mít ploché břicho a pevné štíhlé svaly? Vytvarujte si postavu pomocí jógy

Fithall - Jóga pro stimulaci lymfatického systému

Pokud chcete hezky vytvarovat postavu a zpevnit vaše svaly, nemusíte se trápit v posilovně, stačí totiž pravidelně cvičit jógu. Formování postavy tímto způsobem je velmi zdravé a zároveň přirozené, protože cvičíte pouze s váhou vlastního těla.

 

Hlavním rozdílem je to, že svaly při cvičení jógy neposilujete jen v pohybu jako při klasickém cvičení, ale také izometricky, při delších výdržích v jednotlivých pozicích.

 

Při takovém posilování se zapojí mnohem více svalových vláken, cvičení je efektivnější a vy dosáhnete o to dříve vysněných výsledků. Nespornou výhodou cvičení jógy je dále posílení svalů, které jsou uloženy hluboko v břiše, ale i drobných svalů podél páteře, které se během klasického posilování příliš nezapojují. Zpevněním těchto svalů pak docílíte krásně plochého břicha a ulevíte si od bolesti zad.

 

Díky tomu, že při cvičení jógy kombinujete delší výdrže v jednotlivých pozicích s protahováním, dosáhnete toho, že vaše svaly budou nejen pevné a vytvarované, ale také pružné a hezky štíhlé.

Podle videa v úvodu článku si můžete zacvičit jógu pro stimulaci lymfy. Na první pohled působí jako pouhé protahování, nicméně šetrným způsobem zvyšuje pružnost těla, hybnost kloubů i páteře a odstraňuje svalovou nerovnováhu.

 

Zdroj: Fithall.cz

Fithall banner 3 Foto:

Mohlo by vás taky zajímat:

Článek

Hormonální jóga pomáhá ženám i mužům Foto:

Hormonální jóga: 30 minut denně vám změní život

Jestli si myslíte, že pouhým cvičením se nedá uzdravit, tak jistě neznáte hormonální jógovou terapii – cvičení, které přirozenou cestou harmonizuje hladiny hormonů u žen,...

Článek

Jennifer se svou instruktorkou jógy Foto:

Jennifer Aniston: Nejlepší cvičení pro zralé ženy je jóga! VIDEO

„Jóga vám dodá vyrovnanost. Stav mysli se pak projeví i na vnější stránce vaší osobnosti.“

Článek

Stačí trocha místa Foto:

Chcete doma cvičit jógu? Základní rady, jak na to

Jak vytvořit z domova během chvíle jogínské centrum.

Horoskopy 2018

reklama

reklama