reklama

Chcete zhubnout a nebaví vás hopsat v tělocvičně? Zkuste Boot Camp!

Pobavíte se, poznáte nové lidi a hlavně získáte pevnou postavu a super kondičku! Foto:
Pobavíte se, poznáte nové lidi a hlavně získáte pevnou postavu a super kondičku!
Foto: Thinkstock

Když se řekne „voják“ – co si představíte? Uniformu, urostlou postavu, statečnost, odolnost i disciplínu. Díky vojenskému fyzickému tréninku mají muži i ženy v armádě tělo jako ze žuly, bez přebytečného gramu tuku, ale také funkční a plné energie.

Abyste dosáhli takových předností, nemusíte se hned hlásit k vojenskému výcviku, stačí přihlásit se na skupinovou lekci vedenou zkušeným trenérem, která nese označení „Boot Camp“.

Boot Camp je intenzivní kondiční tréninkový program, jenž vznikl ve Spojených státech za účelem prověření fyzické kondice rekrutů do námořnictva. Ve své lehce pozměněné (zmírněné) podobě slouží pro rozvoj kondice také široké veřejnosti i profesionálním sportovcům.

Pokud vás už hopsání na skupinových lekcích nebaví a sami cvičit nechcete, zhubněte a zpevněte si postavu Boot Campem.

Zde je několik důvodů, proč se přihlásit:

1. Budete cvičit ve skupině

Trénovat o samotě není tak zábavné ani motivující, jako společné snažení se ve skupině. Po krátké době se budete s ostatními „vojáky“ znát, budete se na ně těšit, vzájemně se podporovat i motivovat. Skupina se stane svědkem vašich pokroků, vaším spolubojovníkem i něčím, co vám nedovolí přestat.

2. Posílíte svaly

Díky tomu, že se na Boot Campu střídají různé druhy zátěže, posílíte svaly komplet celého těla. Vyzkoušíte si kruhový trénink, cvičení s nářadím, zdolávání překážek i skupinové pohybové hry.

3. Proženete srdce i plíce

Do Boot Campu patří mimo silový trénink také rozvíjení aerobní kapacity vašeho těla – budete běhat, závodit, prověřovat svou obratnost i cvičit za doprovodu hudby. Kardio trénink posílí nejen vaše srdce, plíce a cévy, ale ještě přinutí tukové zásoby rychle vyklidit pole.

Cvičí se venku, ale když je zima nebo prší, budete v tělocvičně. Foto: Cvičí se venku, ale když je zima nebo prší, budete v tělocvičně.                          Foto: Thinkstock

4. Budete venku

Pohyb na čerstvém vzduchu má prokazatelně pozitivní účinek na naše zdraví, celkovou fyzickou kondici, odolnost, imunitu i náladu. Za extrémně špatného počasí se tréninky většinou přesouvají do tělocvičen, nicméně pokud to jde, cvičí se pod širým nebem.

5. Posílíte disciplínu

Boot Camp vede zkušený trenér – a toho je třeba poslouchat. Jednak dobře ví, co a jak máte cvičit, ale také vás dokáže motivovat a přinutit překonat se. Pokud budete trenéra respektovat, nedovolíte si vzdát trénink předčasně, jednotlivé cviky šidit nebo chodit na lekce pozdě.

6. Budete se bavit

Společný trénink s podobně smýšlejícími spolubojovníky na čerstvém vzduchu, při kterém si vyzkoušíte dosud nepoznané, zahrajete si hry, uvolníte se, zasmějete se a hodíte každodenní starosti za hlavu, je zábava. Tak si ji nenechte ujít a zábavně vplujte do o číslo menších kalhot i do zdravějšího života!

 

Mohlo by vás taky zajímat:

Článek

Nebojte se, i když máte pár kilo navíc. Pole dance je pro všechny váhové kategorie Foto:

Zhubněte tancem u tyče: Podrobný návod, jak toho dosáhnout

Pole dance, neboli tanec u tyče, už dávno není považovaný za něco neslušného. Jedná se o fyzicky extrémně náročnou fitness a taneční aktivitu, která klade obrovský důraz...

Článek

mlsání televize hlavní Foto:

TOP 10 potravin, když vás večer u televize honí mlsná

Netrapte se myšlenkami na dobroty, když si je můžete ve zdravé a dietní podobě s klidným srdcem dopřát:

Článek

Švihadlo vám pomůže spálit tuky i vytvarovat svaly Foto:

Chcete sexy postavu? Pořiďte si švihadlo!

Nestojí skoro nic, téměř nic neváží, všude se vejde a nezabírá místo. Ale především vám zlepší fyzičku jako nic jiného!

 

Zdroj: Fithall.cz

fithall banner nový 2 Foto:

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama