reklama

PRIMA HUBNUTÍ: Kolik nakonec zhubly obě finalistky?

Zhubla víc Simona nebo Iva? Foto:
Zhubla víc Simona nebo Iva?
Foto: fithall.cz

Obě finalistky druhého ročníku Reality show PRIMA HUBNUTÍ Simona Štefanová a Iva Kotulánová se naposledy sešly v Yard Resortu, kde měly podstoupit poslední, závěrečné přeměření. Podařilo se jim zhubnout tolik, kolik na začátku plánovaly?

V 10 hodin jsme se začali scházet v Předboji v krásném prostředí Yard Resortu, který se pyšní nejen kvalitní gastronomií, ale také golfovým areálem, cvičením jógy, zumbou anebo cvičením pro naše nejmenší. Na své si tam přijdou i děti v restauraci, kde je pro ně připravené dětské menu s omalovánkami, nebo v kavárně, kde mohou vyzkoušet venkovní hřiště. V případě deště je pro děti připraven dětský koutek s hračkami, stolním fotbálkem, malováním a mnoho jiných aktivit.

Jakmile jsme se přivítali s našimi odborníky Veronikou Staňkovou, Barborou Nekolovou a finalistkami Simonou Štefanovou a Ivou Kotulánovou, přemístili jsme se do tělocvičny, kde naposledy naše finalistky absolvovaly měření pod dohledem našeho dietologa.

Článek

Simoně zabere intenzivní trénink 30 minut denně Foto:

Chcete cvičit a nemáte čas? Zkuste to jako Simona z Reality show Prima hubnutí

Simona Štefanová je jedna ze dvou finalistek, které se rozhodly pod dohledem odborníků i nás všech zhubnout a změnit svůj životní styl. Stejně jako většina zaměstnaných...

 

A jak to všechno dopadlo?

Cílem Simony bylo zhubnout do léta 10 kg, zpevnit postavu a cítit se lépe. Nyní je o 7 kg lehčí, a opět si mohla vyjít ve svých oblíbených džínách, aniž by měla rozepnutý knoflík či zip. 

1 (25) Foto:

Iva se chtěla zbavit závislosti na sladkém a její cíl v rámci naší soutěže bylo mít o 5 kg méně. Nakonec se z ní stal zarytý sportovec-běžec. Všechny problémy řeší sportem a na sladké si už nevzpomene.

1 (24) Foto:

Sport nemohl chybět

Společně s trenérkou Veronikou se obě finalistky po úspěšném přeměření vrhly na jógu. A i když si myslely, že to bude jen relaxační protažení, jóga všem dala hodně zabrat.

1 (18) Foto:

Po cvičení jsme se přemístili do restaurace a pochutnali si na vynikajícím kuřecím steaku s grilovanou zeleninou. A už nás čekal jenom golf na místním vyhlášeném golfovém hřišti s vynikajícím trenérem, který nechal proniknout naše finalistky do tajů golfového umění.

1 (21) Foto:

 

 

Článek

Sacharidy, proteiny, správné tuky - to všechno musí být v jídelníčku zastoupeno ve správném poměru Foto:

Jídelníček finalistek Reality show PRIMA HUBNUTÍ: Můžete se přidat

Reality show PRIMA HUBNUTÍ je v plném proudu a dvě finalistky se snaží udělat maximum pro dosažení svých cílů. Samotné cvičení ale nestačí. Vždy je nutné přizpůsobit i...

 

A pak nastalo nezbytné loučení

Pro nás pro všechny se staly obě finalistky Reality show PRIMA HUBNUTÍ vítězkami. Dokázaly totiž, že když se vůle skloubí s pohybem a vhodnou stravou, jdou kila bez problémů dolů, a že postava snů nemusí zůstat jen utopií. Věříme, že naše finalistky budou inspirací i pro další ženy, které se na boj s kily teprve chystají.

Podívejte se na PROFIL SIMONY A IVY.

Prima hubnutí - Loga Foto:

Zdroj: Fithall.cz

Horoskopy 2018

reklama

reklama