reklama

PRIMA HUBNUTÍ: Přepadovka Ivy! Jde tvrdě za svým cílem zhubnout

Iva se po měsíci cítí mnohem lépe a bez pohybu už nemůže být Foto:
Iva se po měsíci cítí mnohem lépe a bez pohybu už nemůže být
Foto: fithall.cz

Iva je jedna ze dvou účastnic naší Reality show PRIMA HUBNUTÍ a její cíl je zhubnout 5 kilogramů do konce naší soutěže. Po měsíci jejího snažení už nemáme pochyb, že to dokáže.

 

Mladá učitelka Iva Kotulánová teď shazuje kila, která jsou zčásti způsobená neaktivním způsobem života, ale i velmi stresujícím zaměstnáním - učí děti s poruchou chování. Stres přestala zajídat a začala se místo toho aktivně hýbat. Cítí se lépe a přebytečné centimetry jdou dolů. Z původních 87 kilogramů by ráda během dvou měsíců zhubla alespoň na 82 kg.

 

Vzorový jídelníček pro obě finalistky Reality show PRIMA HUBNUTÍ včetně rad, co a kdy jíst, nebo naopak vynechat, si znovu můžete projít ZDE.

Běžecký plán na měsíc, který Ivě sestavila trenérka, najdete TADY. 

Podívejte se na video a zjistěte, jestli to se svou štíhlou linií myslí Iva opravdu vážně:

Ivě radí trenérka Barbora Nekolová, která v dospívání hrála závodně tenis, ale kvůli zranění byla nucena s tenisem přestat. Poté přišly na řadu fitness aktivity a běh.

Je instruktorkou celé řady cvičení (Fitbox, Trampies, Osobní trenér, Ropeskipping, běh, NTC) a aktivně se věnuje běhání a zdravému životnímu stylu.

V současné době pracuje jako merchandiser, studuje dvě vysoké školy a veškerý volný čas věnuje sportu. Ráda pomáhá lidem, kteří chtějí změnit svůj životní styl, mají sílu, odhodlání a pevnou vůli.

Barboru jsme vám představili spolu s další trenérkou Veronikou Staňkovou a oběma finalistkami v TOMTO článku.

iva Foto:

Zdroj: Fithall.cz

Prima hubnutí - Loga Foto:

Mohlo by vás také zajímat:

Článek

Po měsíci má Simona v pase o 5 cm méně a obvod stehen se jí zmenšil dokonce o 11 cm Foto:

PRIMA HUBNUTÍ: Přepadovka Simony! Stačil měsíc a centimetry jsou dole

Simonu, jednu ze dvou finalistek Reality show PRIMA HUBNUTÍ, jsme přijeli po měsíci od spuštění Reality show zkontrolovat k ní domů. To, že se jí podařilo něco shodit, na...

Článek

S prázdným žaludkem se cvičí stejně špatně, jako s přeplněným Foto:

Poslední jídlo před tréninkem: Co a kdy jíst a nejíst

Otázka jídla a pití před tréninkem je jednou z nejdiskutovanějších otázek kolem cvičení, hubnutí či nabírání svalové hmoty. Jídlo by mělo fungovat jako palivo pro svaly,...

Článek

Na posílení hlubokých svalů je ideální třeba "horolezec" Foto:

Problémový střed těla: Poradíme vám cviky, kterými ho zpevníte

Při posilování partií kolem pasu se často zaměřujeme na svaly, které jsou vidět, a zapomínáme na ty, které sice vidět nejsou, ale jsou pro naše zdraví ještě důležitější.

 

 

 

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama