reklama

Reality show PRIMA HUBNUTÍ odstartovala. Seznamte se s finalistkami a jejich trenérkami

PRIMA HUBNUTÍ - Finalistky Simona a Ivana Foto:
PRIMA HUBNUTÍ - Finalistky Simona a Ivana
Foto: archiv FTV Prima

Seznamte se s dvěma ženami, které se rozhodly pod dohledem odborníků i nás všech zhubnout a změnit svůj životní styl.

Patříte i vy mezi ty, kteří si začátkem roku dávají předsevzetí, že zhubnou, začnou žít zdravě a změní svůj životní styl? A nikdy to nesplní? Zkuste to letos s Reality show Prima hubnutí, která je určena pro všechny čtenářky webu Prima-Ženy.cz, které chtějí žít aktivně a zdravě.

Pomůžeme vám překonat bariéry, kvůli kterým jste ještě nezačala cvičit a zdravě se hýbat! Změníme váš životní styl tak, abyste stíhala své oblíbené aktivity a zařadila do svého denního programu zdravý pohyb. Bude vás to bavit a ještě si zformujete postavu a zhubnete!

Sledujte dietní a cvičební plán finalistek naší reality show Prima Hubnutí a získejte spolu s nimi štíhlou a zdravou postavu!

TO JSOU ONY:

 

Prima hubnutí - Simona Štefanová Foto:

Simona Štefanová

Věk: 40 let

Výška: 164 cm

Váha: 75 kg

Zaměstnání: mateřská dovolená

Simona je matkou dvou dětí. Na sportovní aktivity jí dle jejích slov nezbývá příliš času, ale když si nějaký čas najde, tak si jde zaplavat. Ráda má také malování a focení.

Strava je u Simči největší problém. Den začne snídaní, přes den dojídá jídlo po dětech a večer neví, co by snědla dřív.

 

Četla jste si krátký popis aktivit Simči a říkáte si, to jsem přesně já? Tak sledujte naší Reality show a třeba i vy v ní najdete tipy, jak změnit svůj životní styl.

 

Prima hubnutí - Ivana Kotulánová Foto:

Ivana Kotulánová

Věk: 29 let

Výška: 165 cm

Váha: 87 kg

Zaměstnání: učitelka

Ivana má velmi psychicky náročné zaměstnání. Učí děti s poruchou chování. Dříve pravidelně sportovovala, ale nyní se k pravidelnému pohybu nemůže donutit. Není čas, chuť a ani vůle.

Velký problém u Ivči je také v pravidelné stravě a pak hlavně dvě velké neřesti – brambůrky a dortíky, kterých se nemůže zbavit.

 

Patříte mezi ty, které mají stejné problémy jako Ivča? Během dvou měsíců vám přineseme mnoho rad, jak se těchto špatných návyků zbavit.

 

Oběma finalistkám bude po celou dobu Reality show k dispozici tým odborníků Fithall.cz, budou s nimi moci z domova konzultovat své problémy a budou dostávat doporučení šitá na míru jejich aktuálním potřebám.  My budeme u toho a všechny hubnoucí fígle vám prozradíme. Vy pak rozhodnete, které ženě se podařilo dosáhnout stanoveného cíle nejlépe!

Seznamte se s odborníky, kteří budou mít naše dvě finalistky na starost:

 

Prima hubnutí - trenérka Veronika Foto:

Veronika Staňková – dietoložka a trenérka v jednom

Její svěřenkyní bude Simona.

Veronika vystudovala psychologii na FFUK a pracovala jako psycholožka v Psychiatrické nemocnici Bohnice a Klinickém centru ISCARE na oddělení „Centra pro léčbu obezity“. Je členka České obezitologické společnosti a v současné době je na mateřské dovolené.

V soukromé psychoterapeutické praxi se věnuje mimo jiné psychoterapii obézních, ale také pacientům s poruchami příjmu potravy.

Je instruktorkou skupinových lekcí, jako je aerobic, bosu, kick box a jóga.

Veroniky jste se mohli ptát v našem on-line chatu. Všechny otázky a odpovědi najdete TADY.

 

Prima hubnutí - trenérka Barbora Foto:

Barbora Nekolová – trenérka

Její svěřenkyní bude Ivana.

Barbora v dospívání hrála závodně tenis, ale kvůli zranění byla nucena s tenisem přestat. Poté přišly na řadu fitness aktivity a běh.

Je instruktorkou celé řady cvičení (Fitbox, Trampies, Osobní trenér, Ropeskipping, běh, NTC) a aktivně se věnuje běhání a zdravému životnímu stylu.

V současné době pracuje jako merchandiser, studuje dvě vysoké školy a veškerý volný čas věnuje sportu. Ráda pomáhá lidem, kteří chtějí změnit svůj životní styl, mají sílu, odhodlání a pevnou vůli.

 

První setkání s finalistkami proběhlo 25. ledna 2015 v Yard Resortu. Podívejte se:


Anketa

Které z finalistek budete fandit?

hlasovat
hlasovat

 

 

Zdroj: Fithall.cz

Prima hubnutí - Loga Foto:

Mohlo by vás také zajímat:

Článek

I když milujete fast food, zkuste si představovat, že vám vůbec nechutná Foto:

Chcete začít cvičit a zdravě jíst? Potřebujete motivaci!

Hlavní vlna novoročních předsevzetí pomalu opadla a ve svém úsilí vylepšit své tělo vytrvávají jen ti nejzarputilejší. Nesvádějte polevování ve snažení na nedostatek vůle....


Článek

Tuky nejsou tak špatné, jak se o nich dlouho tvrdilo. Dokonce se bez nich při hubnutí neobejdete. Foto:

Hubnutí a tuky: Jde to dohromady?

Může to znít až neuvěřitelně, ale tuky jsou ve výživě stejně důležité, jako bílkoviny a sacharidy, ať už se jedná o hubnutí, přibírání, udržení hmotnosti či zdravý životní...

Článek

Snažte se jíst každé tři hodiny menší porce zdravého jídla Foto:

Jak nejlépe zhubnout: Začněte pravidelně jíst

Ačkoli byly na téma stravování při hubnutí napsány již stohy textů, někteří lidé se stále snaží redukovat váhu hladovkami, extrémním omezováním kalorií, nevhodnými a...

Horoskopy 2018

reklama

reklama