reklama

10 způsobů, jak zhubnout, když nemáte čas

Pokud si neumíte představit, že si každý den balíte s sebou zdravý oběd, vaříte si dietní večeře a pravidelně chodíte do posilovny, možná si také myslíte, že se vám nikdy nepodaří doopravdy zhubnout.

Je pravda, že zdravé hubnutí je časově náročné, zvlášť pokud bojujete s nadváhou kvůli práci, která vás většinu dne nutí sedět za stolem a nestíháte jíst jinak, než nezdravé svačinky a jídlo z fast foodů.

Zde je návod, jak co nejlépe využít čas a zvolit tu nejlepší strategii, abyste zhubli bez ohledu na to, jak jste časově zaneprázdnění. Přečtěte si, co radí zkušení lékaři:

Část 1 z 10
Nebazírujte na maličkostech, sledujte cíl Foto:
Zdroj: Thinkstock
Nebazírujte na maličkostech, sledujte cíl

„Každý malý krok, který vede ke zdravějšímu životnímu stylu, je dobrý,“ myslí si profesor Jeff Katula z Wake Forest University v Severní Karolíně v Americe. „Lidé si často myslí, že musí strávit hodiny v posilovně nebo jíst samé superpotraviny, jinak nezhubnou. A když je jim jasné, že takové cíle nikdy nesplní, prostě to předem vzdají a hubnout ani nezkoušejí,“ tvrdí.

 

Ale místo toho, abyste se na každý svůj den dívali jako úspěšný, či neúspěšný, važte si každé příležitosti, kdy pro sebe uděláte něco dobrého. To, že dnes nemůžete jít cvičit, neznamená, že zcela rezignujete na to, kolik kalorií a z čeho přijmete. Ve skutečnosti to znamená přesný opak!

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama