reklama

Dopřejte si mandlové, rýžové a lískooříškové potěšení

Alpro Potěšení Foto:
Alpro Potěšení

Rozmazlete svoje chuťové pohárky mandlovým, rýžovým nebo lískooříškovým nápojem. Nové Alpro nápoje nejsou určeny pouze vyznavačům zdravého životního stylu.

Rozmazlete svoje chuťové pohárky mandlovým, rýžovým nebo lískooříškovým nápojem. Nové Alpro nápoje nejsou určeny pouze vyznavačům zdravého životního stylu, ale i všem, kteří by rádi zpestřili svůj jídelníček a doplnili ho o lahodnou pochoutku. Neobsahují laktózu, mléčné bílkoviny ani lepek. Všechny nápoje jsou obohaceny o vápník a vitamíny, mají nízký podíl nasycených tuků a neobsahují umělá dochucovadla, barviva ani sladidla. Představují významnou složku různorodé a vyvážené stravy, která je pro nás všechny velmi důležitá.

Podívejte se na stránky www.alpro.com/cz nebo navštivte facebookovou stránku www.facebook.com/alpro

Mandlový nápoj: Jedinečná lehká chuť mandlí

Mandlový nápoj Alpro se vyrábí z plodů nejlepších středomořských mandloní. Ocení ho lidé, kteří si udržují štíhlou linii, protože ze všech rostlinných nápojů Alpro obsahuje nejnižší počet kalorií na porci (48 kcal v jedné sklenici nápoje - 200 ml). Je obohacen o vitamín E, který je důležitým antioxidantem. Litrové balení mandlového nápoje Alpro je k dostání v sítích prodejen Tesco, Interspar a Makro. 250 ml variantu nápoje pořídíte v DM drogeriích.

Rýžový nápoj: Sladký, jemný a krémový

Rýžový nápoj Alpro je stoprocentně přírodní nemléčný nápoj, který se vyrábí z nejkvalitnější hnědé rýže. Nápoj je sladký, krémový a jemný. Oblíbí si ho všichni, kterým chutná mléčná rýže. Obsahuje vitamín D, který podporuje správnou funkci imunitního systému. Litrové balení je k dostání v sítích prodejen Tesco, Interspar a Makro.

Lískooříškový nápoj: Vydatná a chutná svačinka

Pro milovníky oříšků je připraven lískooříškový nápoj se sytou chutí a jemnou, krémovou konzistencí. Vyrábí se z nejkvalitnějších neporušených ořechů. Je skvělým řešením pro vydatnou svačinku. Alpro lískooříškový nápoj nejen skvěle uhasí žízeň, ale také uspokojí touhu po něčem dobrém. Navíc je v něm obsažen vitamín B12, který přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. 250 ml balení lze koupit v DM drogeriích.

Chcete se dozvědět více? Podívejte se na stránky www.alpro.com/cz nebo navštivte facebookovou stránku www.facebook.com/alpro

Horoskopy 2018

reklama

reklama