reklama

Revoluce v hubnutí: Lékaři objevili recept, který vám 3x zrychlí spalování tuků

Zdá se, že lékaři vyřešili problém s obezitou Foto:
Zdá se, že lékaři vyřešili problém s obezitou
Foto: archiv

Pokud chcete zhubnout, přírodu neobelstíte a stále platí zákon zachování energie – energetickému příjmu musí odpovídat i energetický výdej. Zdá se ale, že moderní doba dokáže obelstít i zákony přírody a my si budeme moci dopřávat víc jídla, než které dokážeme spálit, aniž bychom tloustli.

Jistě znáte Indulonu. Tento populární krém používaly na ruce už naše babičky a nemohly si ho vynachválit. Na jeho složení se zaměřili i lékaři z pražského centra experimentální medicíny IKEM a zjistili, že Indulona obsahuje látky, které působí podobně, jako některé enzymy v ovoci, které urychlují spalování tuků, například bromelain nebo papain. A co víc, jsou ještě účinnější!

Z chemického rozboru Indulony kromě toho vyplynulo, že tento krém není pro lidské zdraví nijak škodlivý a náš trávicí trakt nijak nezatíží. „Nespornou výhodou Indulony je, že pokud ji použijete při tepelné přípravě jídel, která překročí 100 °C, získá krém lahodnou máslovou chuť, aniž by mu to ubralo něco z jeho podpůrných účinků na spalování tuků. Vyzkoušeli jsme již recept na pečené kuře na deseti pacientech a u každého z nich jsme během týdne zaznamenali váhový ubytek minimálně 1,8 kilogramu," vysvětluje vedoucí týmu lékařů MUDr. Petr Beneš, CsC.

A jak kuře připravit?

Potřebujete celé kuře, které omyjte a osušte. Vnitřek kuřete důkladně vytřete asi dvěma lžícemi Indulony (bez parfemace), celé kuře uvnitř i vně osolte a případně okořeňte dle vlastní chuti.

Kuře vložte do pekáčku, podlijte trochou vody (máslo ani jiný tuk není potřeba), můžete ho případně obložit bylinkami, vložte ho do trouby vyhřáté na 180 °C a pečte za občasného podlévání horkou vodou a přelévání výpekem asi 45 minut dozlatova. A až to budete mít hotové, podívejte se do kalendáře, protože je dnes apríl!

akr

Mohlo by vás také zajímat:

Článek

Tuky nejsou tak špatné, jak se o nich dlouho tvrdilo. Dokonce se bez nich při hubnutí neobejdete. Foto:

Hubnutí a tuky: Jde to dohromady?

Může to znít až neuvěřitelně, ale tuky jsou ve výživě stejně důležité, jako bílkoviny a sacharidy, ať už se jedná o hubnutí, přibírání, udržení hmotnosti či zdravý životní...

Článek

Dáte si?  Foto:

Víkendové kuře 3x jinak

Víkend se blíží a nejspíš přemýšlíte, co budete vařit. My vám to trochu usnadíme.

Článek

Aby tělo přestalo vodu zadržovat, nesmíte s ní šetřit Foto:

Chcete zhubnout? Zbavte se přebytečné vody v těle

Lidské tělo funguje správně, když obsahuje 50–60 % vody. Problém nastává v okamžiku, kdy vodu začne zadržovat. Pak dochází k otokům končetin, opuchlým očím i nárůstu...

Horoskopy 2018

reklama

reklama