reklama

Zhubněte s XL-S Medical až 3x více kilogramů než jen samotnou dietou

Zleva: Gabriela 24 let -5kg, Mária 49 let -9kg, Pavlína 29 let – 8kg, Simona 27 let -6kg Foto:
Zleva: Gabriela 24 let -5kg, Mária 49 let -9kg, Pavlína 29 let – 8kg, Simona 27 let -6kg

S klinicky ověřeným přípravkem na přírodní bázi dosáhnete své vysněné váhy snadněji.

Trio zdravotnických prostředků XL-S Medical dokáže díky patentovanému složení účinně vázat přijaté tuky, blokovat kalorie ze sacharidů nebo kontrolovat chuť k jídlu. To vše bez nežádoucích vedlejších účinků a JO-JO efektu.

Jak zhubly české ženy?

S přípravkem XL-S Medical Vázání kalorií z tuků hublo po dobu 55 dní 7 českých a 3 slovenské ženy. Za necelé dva měsíce dosáhly skvělých výsledků a celkový úbytek na váze byl 42 kg, a to pouze z tukových zásob nikoliv ze svalové hmoty! Jednou z motivací byla pro čtyři nejlepší finalistky příležitost natočit vlastní televizní spot a stát se tak novými tvářemi XL-S Medical.

Zajímalo by Vás, jak celý projekt probíhal a jak vypadají ženy dnes? Podívejte se na facebook.com, kde najdete profil pod názvem XL-S Medical CZ/SK.

Nebo stačí načíst tento QR kód:

QR Kod

Jak přípravky XL-S Medical fungují?

Stravujete se často mimo domov? Jíte jídla bohatá na tuky?

Přípravek XL-S MEDICAL Vázání kalorií z tuků obsahuje účinnou látku Litramine™ - patentovaný komplex vlákniny rostlinného původu, který dokáže redukovat vstřebávání tuků z přijaté potravy až o 27%! Zároveň redukuje chuť k jídlu, zlepšuje trávení. Přípravek navíc obsahuje vitamíny A, D a E.

Holdujete velkým přílohám, jako jsou těstoviny, chléb, rýže nebo neodoláte sladkostem?

Pokud ano, a přesto si chcete hlídat váhu, je tu pro Vás XL-S Medical Blokování kalorií ze sacharidů. Dokáže redukovat vstřebávání sacharidů až o 66% a snižuje hladinu cholesterolu v krvi. Patentovaná látka PhaseLite™ je glykoproteinový komplex, který zvyšuje aktivitu enzymu alfa amylázy. Ta štěpí složitější cukry na jednoduché, u nichž je odbourání daleko rychlejší, což pozitivně ovlivňuje organismus a jeho optimální váhovou kondici.

Stravujete se nepravidelně, jíte velké porce?

Nadváha a obezita mají své příčiny v nepravidelném stravování a následném přejídání. Zbavit se nadměrné chuti k jídlu Vám pomůže XL-S Medical Redukování chuti k jídlu. Díky patentovanému komplexu Redusure™ dokáže účinně kontrolovat chuť k jídlu navozením příjemného pocitu sytosti.

¨XL-S Medical žádejte ve své lékárně.

Více informací najdete na www.xlsmedical.com

Horoskopy 2018

reklama

reklama