reklama

10 zvyků, které úspěšní lidé dělají před spaním

Jak je možné, že někteří lidé jsou v životě úspěšní a jiní ne? Možná je to jen náhoda, možná za to mohou dobré zvyky, které si ti lidé vytvořili.

Nejúspěšnější lidé mají určité návyky, které patří k jejich každodenní rutině. Ty zvyky přispívají k jejich úspěchu. Lidé, kteří něčeho dosáhli, totiž chápou několik zásadních věcí, nad kterými ostatní tolik nepřemýšlejí. Úspěšní lidé si uvědomují, že dobré výsledky začínají i končí zdravím, a to jak duševním, tak fyzickým.

Ale nestačí si jít jen včas lehnout. Den každého člověka má 24 hodin a ti šikovnější dokážou úspěšně využít každou minutu. Částečně také proto, že před spaním zhodnotí svůj den a důkladně naplánují den příští. A co ještě dělají úspěšní před spaním?

Část 1 z 10
Nový začátek, nová stránka Foto:
Zapisují si své myšlenky

Super produktivní a úspěšní lidé zapisují své myšlenky, pocity a emoce a snaží se analyzovat, kdy se děly věci správně, kdy naopak ne a proč. Psaní zlepšuje komunikační i vůdcovské dovednosti. Tím, že si budete věci zapisovat, zostřujete své myšlení, vyčistíte svou mysl, zbavíte se negativních pocitů a zjistíte, jaká byla ten konkrétní den vaše nejsilnější emoce. Psaním deníku zjistíte hodně o sobě a svém životě. Je to samoočistný proces, protože se ze všeho negativního vypíšete a můžete si pamatovat jen to nejlepší. Lidé jako Theodore Roosevelt, Thomase Jefferson, Charlese Darwin, Benjamin Franklin i Winston Churchill si vedli deník, tak proč mu nedáte šanci i vy?

Horoskopy 2018

reklama

reklama