reklama

11 dojemných fotografií: Siamská dvojčátka před a po operaci!

Holčičky už žijí odděleně Foto:
Holčičky už žijí odděleně
Foto: Mateus André

Tyto malé holčičky, Maria Clara a Maria Eduarda, jsou staré pouhé čtyři měsíce a právě podstoupily separační operaci v Goianii v Brazílii.

Operace trvala šest hodin, ale byla úspěšná, vše proběhlo bez jakýchkoli komplikací. Děti se nyní zotavují v nemocnici, kde bylo dovoleno fotografovi Mateusi Andrému, aby zaznamenal zázračný proces jejich znovuzrození.

„Fotografování dvojčat po operaci bylo takové svědectví o naději,“ řekl André.

Poté, co se setkal s Denisem Borges Oliveirem a Santanou Ramos Dos Santos, dvacetiletými rodiči dvojčat, byl prý velice nadšený. Požádali ho totiž, jestli by pořídil fotografie jejich dcer.

Za prvé, chtěli fotografie ukázat světu, aby podpořili ostatní rodiče, kterým se může něco podobného stát, a za druhé, aby měli nějaké obrázky na památku a mohli je děvčátkům později ukázat a vysvětlit jim, čím musela jako malá miminka projít.

Siamská dvojčátka před a po operaci! - Obrázek 4 Foto:

„Začal jsem obdivovat lidi, kteří mají odhodlání ukázat společnosti to, co se většina z nás snaží nevidět. My všichni si zasloužíme lásku a důstojnost, bez ohledu na to, kdo jsme a jak vypadáme,“ dodal fotograf.

Obrázky jsou naprosto neuvěřitelné. Dívky jsou krásné a jejich rodiče jsou tak nadšeni z toho, že se operace povedla a jejich děti jsou v pořádku. Na snímcích, kde drží své dcery už samostatně, je vidět, jak se jim ulevilo a jak jsou šťastní.

Siamská dvojčátka před a po operaci! Foto:
Horoskopy 2018

reklama

reklama