reklama

6 míst, kde byste se opravdu neměli hádat

Existují partnerské dvojice, které tvrdí, že nevědí, co je hádka, a že k ničemu takovému mezi nimi nikdy nedošlo. Mimochodem, vy jim to věříte? Patrně jen chtějí v očích ostatních vypadat lépe, protože sotva by se vyskytli dva lidé, kteří by spolu vždy bezvýhradně souhlasili, měli na vše stejný názor, a pokud ne, až nelidsky by se jeden jako druhý ovládali.

Pochopitelně, že k hádkám běžně dochází, je to přirozená věc. Jaká je povaha hlavních protagonistů, taková je hádka. Někdy ji doprovází silné ječení a řinkot rozbitého nádobí. A kde bychom se tedy měli ovládat a hádkám se vyhýbat?

kde se nehádat - v letadle Foto:
Zdroj: thinkstockphotos.com
V letadle

Prostory, odkud není úniku, kde hádku nelze přerušit a vzájemně si jeden od druhého odpočinout, nejsou k rozmíškám vhodné. Automobil například už vůbec ne, rozčilovat řidiče, který se má plně soustředit na řízení, je krajně nerozumné. A co se týká právě letadla či například vlaku, eventuální hádka je zde také jakýmsi nechtěným divadelním představením pro okolí. A pobavit spolucestující asi není vaším cílem, že ne?

Horoskopy 2018

reklama

reklama