reklama

8 věcí, které ženy na mužích opravdu vytáčejí! Děláte je taky?

Muž a žena - dva různé světy Foto:
Muž a žena - dva různé světy
Foto: thinkstockphotos.com

Ano, i když si život bez vás nedokážeme vlastně představit, někdy nastanou okamžiky, kdy bychom vás vystřelily na oběžnou dráhu. Jsou věci, které dělá skoro každý chlap a nás ženy neskutečně vytáčejí.

Je nám jasné, že vy byste k nám také měli spoustu připomínek. Třeba vlasy všude v koupelně, to je asi nejčastější prohřešek nás žen. Ale teď si přečtěte, co rozčiluje nás, třeba vám to pomůže ve vašem vztahu…

Dokážete být neskuteční bordeláři

Většině z nás nevadí normální nepořádek, jelikož jsme také dost pracovně vytížené, není náš byt naklizený jako zlatá klícka, ale čeho je moc, toho je příliš. Co třeba vaše špinavé ponožky a slipy někde v koutě, určitě víte, kde máte doma pračku nebo koš, kam špínu dáváte. Nářadí, které použijete, když už vás po měsících donutíme opravit kapající kohoutek v koupelně, zůstane někde opodál pohozené. Špinavé talíře a hrnky se do myčky taky samy nenaskládají. Co vy na to?

Neživíš, tak nepřepínej…

I tak by se vám dalo odpovědět, když přijdeme s novým oblečením a vy si neodpustíte, to zase musela být pálka. Upřímně, co je vám do toho? Pokud nemáte ženu, která od vás má zlatou kartu a plní úlohu zelené vdovy, nekomentujte naše nákupy a další věci, které si pořizujeme za naše vydělané peníze. My vám taky nevyčítáme, že jezdíte autem tam, kde se dá jet MHD, vaše nové sportovní náčiní a jiné věci, které vaše koníčky vyžadují.

Hele, vole…

Tak tohle se k oslovení vaší manželky nebo přítelkyně stoprocentně nehodí. Je rozdíl, jestli jste s kámošem na pivě nebo s námi na romantické večeři. Chtělo by to trošku jemnosti a citlivosti, jsme přece jen něžné pohlaví, které si to zaslouží.

Co takhle náznak hrdosti a chvály

Kdy naposled jste řekli své milé, že jí to sluší, že je šikovná, že si jí vážíte? My se snažíme, tedy doufáme, že většina z nás ano, dodávat vám sílu a utvrzovat vás v tom, že jste MUŽ, na kterého jsme pyšné a vážíme si toho, že vás máme. Zkuste to i vy, mělo by to být oboustranné.

Konverzace…

Opravdu si nechceme povídat o tom, jakou má váš nejlepší kamarád novou babu, že má čtyřky a je o 10 let mladší než on a už vůbec ne, abyste nás s ní srovnávali. Uznáváme, že tato slečna bude mít v něčem navrch, ale jsou věci, ve kterých bychom ji určitě strčily do pytle. Nebo další téma, kolik dal Pepa dírek na golfu, Jarda branek při zápase. Pokuste se najít společné téma, které by bavilo nás oba. My se snažíme stále…

Plánování budoucnosti…

Toto se asi netýká manželství, tam už by to hodně špatné, kdyby tyto věci nastaly, ale pokud spolu žijete, bylo by fajn, abychom cítily, že s námi počítáte. To, že si plánujete víkendy a dovolené s kámošema a nám jen stroze zahlásíte, tehdy a tehdy jsem tam a tam, to asi nebude vztah, který bychom chtěly a vydržely v něm delší dobu.

Vaše zírání na porno

OK, uznáváme, že vy, muži, máte na sex asi častěji chuť než vaše polovičky, ale když to nezkusíte, nedozvíte se to… Jasně, je pro vás jednodušší zapnout comp a hezky v klídku si to udělat sám, než abyste se snažili ještě uspokojit nás. Ale, kluci, nebuďte takoví sobci, vždyť my to taky potřebujeme a náš umělý kámoš Robertek se může změnit v živého Robertka, který nám udělá to, co vám se zdálo zbytečné.

Telefonování a esemesky

Dokážete nám odpovědět na to, proč si většina chlapů myslí, že když jim voláme, je to nějaká blbost, kterou oni teď nechtějí a nemají čas řešit? Co, když nám vlak ujel nohu a my tu teď ležíme v tratolišti krve? Jo, jasně, to byl pokus o vtip, ale jak to, že vy máte pocit, že víte, co vám chceme, a že je to blbost?! To samé je s esemeskami – proč všichni muži na začátku vztahu píšou zamilované a lechtivé zprávy několikrát za den i v noci, pokud nejsou s námi? Po nějaké době se ozvou pouze tehdy, když něco potřebují, a běda, pokud jim nebereme telefon nebo neodpovídáme na jejich DŮLEŽITÉ zprávy.

Horoskopy 2018

reklama

reklama