reklama

Chcete strávit třetinu života příjemně? Kupte si perfektní matraci

Kvalitní matrace nepotřebuje rošt. Můžete ji položit i na zem. Foto:
Kvalitní matrace nepotřebuje rošt. Můžete ji položit i na zem.
Foto: Napsie

Pro kvalitní spánek je důležitá postel, ticho a tma. Pokud ale nemáte dobrou matraci, dosyta se nikdy nevyspíte. Vydatný spánek je přitom pro naši existenci zásadní, prospíme se asi třetinou života.

Slamníky a pérovací gauče už sice vystřídaly moderní postele, výběr matrace byste ale přesto neměli brát na lehkou váhu. Špičkou ve vývoji jsou nyní pěnové pružiny. „Díky patentované technologii Napsie Comfort system pérují matrace Napsie jako klasické pružiny a poskytují pohodlí a oporu jako paměťová pěna“, říká Eva Vondrková, manažerka značky Napsie. Matrace Napsie navíc udržuje příjemnou teplotu pro spánek a drží tvar i na namáhaných místech.

napsie_obrazek_v_clanku1 Foto:

Čím je matrace Napsie výjimečná? Složením. Tvoří ji pevný základ, jádro z pěnových pružin, podpůrná pěna, paměťová pěna a snímatelný potah.

Perfektní matraci ale nepoznáte chvilkovým poležením v obchodním domě. Odborníci doporučují až tři měsíce „zkušební doby“. Proto se ptejte, za jak dlouho můžete matraci bezplatně vrátit.

napsie_obrazek_v_clanku2 Foto:

Napsie můžete zkoušet 101 nocí. Když zjistíte, že vám nevyhovuje, vrátíte ji a peníze dostanete zpátky.

Důležitá je i cena. Asi nikdo nečeká, že levné matrace z řetězců vydrží bez proležení víc než pár sezon. Češi mají matraci průměrně na deset let. Za zhruba tři koruny za noc přitom pořídíte velmi slušnou matraci.

Vidíte? Víno zůstalo ve skleničce. To znamená, že ani převalování vašeho partnera vás na Napsie nebude rušit.

Pokud nemáte na zařízení bytu moc peněz, investujte spíš do matrace než do nákupu postele. Vybírejte ale matraci s protiskluzovým povrchem a snímatelným potahem.

Horoskopy 2018

reklama

reklama