reklama

Chcete zbohatnout? Zkuste to pomocí rostlin a lidové magie

petrklíč Foto:
petrklíč
Foto: iStock

Pokud vám neustále chybějí v kapse peníze a hledáte návod, jak je rozmnožit, vzpomeňte si na rostliny a jejich magii.

Nemusíte zaklínat čarovnými formulemi pomněnku utrženou v náležitý čas a na správném místě, abyste si s její mocí otevřeli bránu k bohatství. Je mnoho jiných druhů rostlin, bylin a květin, které mohou pomoci zvýšit jmění. A převážnou většinu z těchto rostlin lze koupit v každém zahradnictví.

Nejjednodušším způsobem a zároveň rychlým, nenápadným a osvědčeným postupem, jak si přivábit bohatství, je podle mnoha pramenů babek kořenářek rozprášení mleté skořice na zem okolo kanceláře, případně kolem domova či bytu.

Pozor na petrklíče, jetel a pampelišky

A co můžete ještě podniknout? Předně je potřeba důsledně zbavit vaši zahrádku plevele. A nemusí to být pouze zahrada, vztahuje se to i na zeleň na balkoně nebo za oknem. Myslete při tom na to, že provádíte pořádek i doma a sami v sobě, a odstraňujete tak ze svého života neúčelné výdaje a odháníte od sebe a ze svého okolí malé i větší parazity. Vyhněte se však trhání petrklíčů. Vyplatí se také nechat v zahrádce trochu jetele a pampelišek. Tyto rostlinky jsou známé tím, že umějí přilákat blahobyt. Když během úplňku rozfoukáte chmýříčka z odkvetlé pampelišky, pomůže vám to splnit přání spojená s penězi.

topolovka růžová Foto:

 

 

Další rostlinou svázanou s bohatstvím je topolovka růžová (Alcea rosea). Její barevné květy přitahují blahobyt a pomáhají dosáhnout životních cílů i obyvatelům domů, u kterých se pěstují. A aby se zesílil její magický účinek, vyplatí se nosit pár semínek této rostlinky v peněžence.

Peníze taktéž přitahují duby. Pokud máte možnost vysazení dubu ve své zahradě nebo před domem, kde bydlíte, posbírejte si do kabelky či kapsy pár žaludů.

Lípa vám poradí

Jestliže vám chybějí nápady, jak zvýšit průtok svých financí, najděte vzrostlou lípu. Podle legendy lípa vznikla takto: byla dívka, která byla šťastnou matkou četného potomstva a dítka rodila i z hlavy, rukou a nohou. Země si toho všimla a dívce záviděla. Jednou, když šla dívka přes rozkvetlý palouk, se země rozestoupila, dívce v ní uvízly nohy a proměnila se ve vzrostlou lípu.

Jestliže by se vám tedy hodily myšlenky a nápady, jak dál s podnikáním, najděte si klidné místo pod lípou a požádejte ji pomoc k nalezení inspirace. Zhluboka se několikrát nadýchněte a vyjmenujte nejméně deset možností, do kterých se můžete pustit. Podmínkou je, že jich nesmí být méně než deset. Čím více, tím lépe. Vyjmenujte klidně i ty, které jsou směšné, absurdní a nereálné, vyhněte se však znevažování. Po chvilce si uvědomíte, že se cítíte o moc lépe a věci máte pevně ve svých rukou. Do druhého dne si budete jistí s tím, jak dál. A nezapomeňte lípě poděkovat!

Pomůže vám lípa i pampelišky Foto:                                                                                                                          Foto: iStock

 

Peníze lehce padají do peněženky, ve které je lístek z máty. Abyste zesílili účinek, vypěstujte si na své zahrádce svou vlastní bylinku.

Rostlinou silně spojovanou s pronikavým úspěchem je slunečnice. Vysaďte slunečnici na své zahrádce, utrhněte a vysušte pár okvětních lístků a noste je u sebe.

Pomůže vám škapulíř

A pokud nechcete po kapsách nosit snítky a plátky rostlinek, vytvořte si vlastní škapulíř. Netušíte, co to je? Naše babičky by vám vysvětlily, že je to plátěný sáček na zavěšení na krk či jinam, který byl právě určen k naplnění kouzelným „bejlím“ přesně podle toho, co bylo jejímu majiteli potřeba. A čím škapulíř máte naplnit? Neomylně vám napoví vaše intuice. Plátěný sáček pak můžete nosit v kabelce, kapse, na krku, ale zafunguje, i když ho budete mít polštářem.

 

Autorka: Helen Stanku

Kartářka Helen Stanku Foto:

 

Kartářka Helen Stanku pochází ze starobylého rodu, ve kterém nebyla nouze o kartářky, mágy a vědmy a kde se dědí řemeslo, ale především otevřená 7. a 6. čakra. Podle Helen je dobré se s kartami spřátelit. Karty potom oplácejí s láskou a ukazují okolnosti, které se později stanou. „Karty reagují na mne, na moje podvědomí a na energii člověka, jemuž vykládám. Tyto energie jsou proměnlivé, jako všechno kolem nás. Žádný výklad není zbytečný. Lidem vždy ve správný moment dojde, co jim chtěly karty říct,“ tvrdí Helen Stanku. Více najdete na www.kartarkahelenstanku.cz.

 Mohlo by vás taky zajímat:

Článek

Vyznáte se v bylinkách?  Foto:

OTESTUJTE SE: Vyznáte se v bylinkách?

Bylinky jsou zízrak přírody, který funguje již po tisíce let. Tak proč se jejich účinkům bránit?

Článek

7 (ne)obyčejných bylinek Foto:

7 (ne)obyčejných bylinek pro vaše zdraví i krásu

Zapomeňte na pilulky. Pomoc může být mnohem voňavější a chutnější – bylinková.

Článek

Jste na peníze, nebo víte, že život je o něčem jiném?   Foto:

Jste na peníze, nebo je život podle vás o něčem jiném?

Potřebujete ke štěstí vědět, že máte finanční zásoby nejlépe až do aleluja, nebo vám stačí málo, protože je vám nad slunce jasné, že na spokojenost a pocit štěstí prostě...

Horoskopy 2018

reklama

reklama