reklama

Horoskop na týden: Vztahy jsou v ohrožení!

Namiřte správným směrem Foto:
Namiřte správným směrem
Foto: thinkstock.com

Příští týden bude plný zvláštních setkání.

Snažte se co nejvíc komunikovat se svým okolím. Jinak se můžete dočkat nepříjemných překvapení.

Každý by si měl nejdříve zamést před vlastním prahem. Pak teprve kritizujte ostatní.

Předejdete tak různým nedorozuměním.

 

 

 

Beran Horoskop Správný Foto: thinkstock.com

Foto: thinkstock.com

BERAN (21. 3. – 20. 4)

Moudrost týdne

„Moje dobro pochází odevšad a od každého a ze všeho.“

Průběh týdne

Začátkem týdne pocítíte ztráty v oblasti partnerství. Komunikace bude váznout, ale i přes pocity nejistoty se snažte celou věc si vysvětlit. Mezi vámi je stále citové pouto a nebude tak těžké ho obnovit. Mladší muž vám pomůže k menším penězům a zjistíte, že to funguje, tak jak jste si přála. Na konci týdne vám někdo zruší schůzku, která pro vás byla důležitá, ale důvody uvede jiné než ty skutečné. Týden bude plný nadějí na skvělé vyhlídky.

Co je opravdu důležité a na co se zaměřit

Problém v práci, o kterém už dlouhou dobu víte a snažíte se ho nevnímat, se opět otevře a donutí vás začít ho řešit. Možná vám k tomu pomůže pracovní cesta.

 Šťastná čísla: 22, 54, 86, 88, 97


Býk horoskop Foto: thinkstock.com

Foto: thinkstock.com

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Moudrost týdne

„Otevírám nové dveře životu. Věřím, že ke mně přijde vše, co je dobré.“

Průběh týdne

Pozitivní zpráva od rodiny vás dobře naladí. Také od někoho dostanete krásný dar a začátek týdne tak pro vás bude plný štěstí a splní se vaše přání. V půlce týdne se vám nebude chtít do práce a překvapivě můžete řešit i nějaké finanční záležitosti. Konec týdne bude náročnější, a to především kvůli hádkám s úředníky. Týden bude plný práce a povinností.

 Co je opravdu důležité a na co se zaměřit!

V oblasti práce byste měla změnit přístup ke spolupráci s kolegy a nadřízenými. Máte špatně nastavené základní podmínky a to vám může přinést komplikace. Přesto se vám v pracovní oblasti bude dařit!

Šťastná čísla: 16, 24, 77, 80, 92

 


Blíženec horoskop Foto: thinkstock.com

Foto: thinkstock.com

BLÍŽENEC (22. 5. – 21. 6.)

Moudrost týdne

„Každé rozhodnutí, které učiním, je pro mě správné.“

Průběh týdne

Týden začne trápením s partnerem. Budete se cítit nešťastná a zmatená. Opět se projeví žárlivost, a to překvapivě, což vás zaskočí. Přinese to negativní změny do partnerství, ale budete se snažit vše urovnat a to se vám v druhé půlce týdne i podaří. Ve vašem vztahu opět zavládne harmonie a pocítíte štěstí. Na konci týdne vám kamarádka přinese dárek, který vám udělá velkou radost.

Co je opravdu důležité a na co se zaměřit

Vše analyzujete a zapomínáte na problém, který jste měla vyřešit už dávno. Pokuste se přesunout záležitosti tam, kde už dávno měly být!

Šťastná čísla: 17, 31, 48, 57, 65


Rak horoskop Foto: thinkstock.com

Foto: thinkstock.com

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Moudrost týdne

„Lidé jsou se mnou rádi a já jsem ráda s nimi.“

Průběh týdne

Cesta, která přijde na začátku týdne, pro vás bude velkým přínosem. Ve vztahu s partnerem pocítíte ztráty. Po trápení, které ve vztahu dlouhodobě prožíváte, můžete zažít menší flirt. Potkáte nového muže. Setkání na konci týdne vám může přinést větší obnos peněz. Vše bude záležet na vašich myšlenkách. Snažte se na svět dívat pozitivně.

Co je opravdu důležité a na co se zaměřit

Změna, kterou si přejete ve vašem vztahu, se nekoná a čekají vás větší překážky. Zamyslete se, zda je pro vás tento posun ve vztahu důležitý a zda ho opravdu chcete!

Šťastná čísla: 3, 16, 85, 92, 93

 

Lev horoskop Foto: thinkstock.com

Foto: thinkstock.com

LEV (23. 7.–22. 8.)

Moudrost týdne

„Můj život je večírek, který budu sdílet s každým, koho znám.“

Průběh týdne

Zpráva, která přijde začátkem týdne, vás potrápí, ale není pravdivá. Nelamte si s ní hlavu. V půlce týdne vás čeká setkání s rodinou, kde budete řešit vztahové záležitosti. Seznámíte se s novou osobou, ale dejte si na ni pozor, je to člověk, který je velice závistivý. Konec týdne prožijete v klidu ve společnosti přítele a rodiny. Kolem vás je hodně závistivých lidí, možná by bylo lepší se od nich vzdálit.

Co je opravdu důležité a na co se zaměřit

Změňte styl myšlení a budete přitahovat jen lásku a spokojenost. Něco ve vašem partnerství je postaveno na špatných základech a je potřeba to změnit, pak přijde úleva!

Šťastná čísla: 7, 24, 78, 81, 96

 


Panna horoskop Foto: thinkstock.com

Foto: thinkstock.com

PANNA (23. 8. – 22. 9)

Moudrost týdne

„Nahlížím do svého nitra, abych našla své poklady.“

Průběh týdne

Někdo vám nabídne výlet nebo cestu, která by se vám měla velice líbit. Neodmítejte tuto možnost. Menší peníze jsou na cestě k vám a udělají vám velkou radost. Pokud navštívíte společnost, máte možnost potkat muže, který s vámi bude flirtovat a skládat vám komplimenty. Naděje na vztah s tímto člověkem si však nedělejte. To zjistíte už na konci týdne.

Co je opravdu důležité a na co se zaměřit

Myslete na lásku a snažte se ji do svého života přitáhnout. Vše je jen ve vašich rukou. Také by to chtělo odpočinek a dovolenou nebo aspoň prodloužený víkend!

Šťastná čísla: 1, 22, 28, 53, 61


Váhy Horoskop správný Foto: thinkstock.com

Foto: thinkstock.com

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Moudrost týdne

„Vím, že jsem na vrcholu svých sil vždy v současném okamžiku.“

Průběh týdne

Nějaký muž vás pozve na výlet a další dva se budou snažit vás upoutat. Bude to těžké rozhodování. Jeden z nich je někdo nový, s kým se tento týden seznámíte. Pozor si dejte na jeho nevyjasněné vztahy s minulostí. V půlce týdne pocítíte smutek a frustraci a nebudete vědět, kde se vzala. Je to předzvěst toho, že vám někdo blízký lže, a na to přijdete už na konci týdne. Smutek, který bude provázet první půlku týdne, se k jeho konci rozplyne.

Co je opravdu důležité a na co se zaměřit

Rozhodněte se, kterou cestou chcete jít. Je to důležité, abyste mohla potkat lásku. Pak se vám podaří dokončit vše, co jste nedokončila.

 Šťastná čísla: 11, 14, 27, 30, 95


Štír horoskop Foto: thinkstock.com

Foto: thinkstock.com

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Moudrost týdne

„Moje srdce je vnímavé a otevřené.“

Průběh týdne

Na začátku týdne obdržíte zprávu s novou nabídkou, kterou vám bude vaše okolí závidět. Muž ve vaší blízkosti vám může velice pomoci, i když ne vždy drží slovo a není zcela upřímný. Kamarádka bude mít velké trápení s větším obnosem peněz a přijde vás požádat o pomoc. Cesta na konci týdne vás obohatí. Překvapíte sama sebe.

Co je opravdu důležité a na co se zaměřit

Rozhodněte se, kterou cestou se chcete vydat, zda cestou samoty nebo s partnerem. Pokud chcete naplněné partnerství, máte šanci takového muže potkat!

Šťastná čísla: 1, 4, 10, 32,73


Střelec horoskop Foto: thinkstock.com

Foto: thinkstock.com

STŘELEC (23. 11.–21. 12.)

Moudrost týdne

„Nespokojuji se s věcmi, o nichž si myslím, že jsou na mně špatné, a převádím je v pozitivní afirmace.“

Průběh týdne

Hádky doma a v rodině vás už unavují. Hned na začátku týdne budete mít možnost potkat někoho nového, kdo by vám mohl nabídnout zázemí a trvalý vztah. Je to však jen dočasná záležitost a už v půlce týdne budete mít pocit, že se nic nedaří a štěstí vám uniká mezi prsty. Koncem týdne se však vše zase srovná a ten, kdo vám na začátku týdne sliboval lásku, se zase objeví a vy budete mít pocit osudovosti. Trápení si způsobujete sama tím, že nemáte dostatek trpělivosti.

 Co je opravdu důležité a na co se zaměřit

Tento týden je pro vás důležitá láska. Přemýšlejte srdcem a analyzování nechte na jindy. Pak se vše podaří tak, jak si přejete. Osud vám přeje štěstí v lásce!

Šťastná čísla: 18, 20, 39, 61, 68


Kozoroh horoskop Foto: thinkstock.com

Foto: thinkstock.com

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Moudrost týdne

„Naslouchám s láskou sdělením svého těla. Moje tělo je obrazem celkového zdraví.“

Průběh týdne

Zpráva na začátku týdne se bude týkat vaší rodiny a dětí. Partner vás něčím velice překvapí. V půlce týdne vám přijdou překvapivě peníze a finančně si polepšíte. Na konci týdne budete mít možnost vzít si půjčku – jednání v bance bude velice úspěšné. Tento týden by se měla zlepšit vaše finanční situace. Dva muži o vás budou mít velký zájem, ale každý z nich je úplně jiný.

Co je opravdu důležité a na co se zaměřit                

Jste velmi přitažlivá pro většinu mužů kolem vás. Využijte toho a rozhodněte se, co od partnerství očekáváte a jak má vypadat. Pak k vám přijde láska!

Šťastná čísla: 50, 59, 76, 81, 86


Vodnář horoskop Foto: thinkstock.com

Foto: thinkstock.com

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) 

Moudrost týdne

„Můj život překypuje radostí. Stává se stále lepším.“

Průběh týdne

Partner s vámi bude na začátku týdne řešit záležitosti kolem rodiny, ale nebudete mít čas. Týden to bude komplikovaný, nebudete vědět, co dělat dřív. Přepadnou vás obavy a strach, že to nezvládnete. V půlce týdne už se trochu uklidníte. Dejte si pozor na zloděje a ztráty. Koncem týdne dostanete pozvánku na setkání, které bude plné hádek a konfliktů. Uvědomíte si, že je dobře, že tento týden končí.

Co je opravdu důležité a na co se zaměřit

Příjemný flirt, který se před vámi otvírá, vám může přinést komplikace a překážky. Vše si dobře rozmyslete, to, co vypadá pohodově a nekomplikovaně, se může vzápětí změnit!

Šťastná čísla: 1, 5, 41, 43, 71


Ryby horoskop Foto: thinkstock.com

Foto: thinkstock.com

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Moudrost týdne

„Jsem spokojena sama se sebou.“

Průběh týdne

Setkání, z kterého budete mít velké obavy, se vydaří. Od úřadů obdržíte menší obnos a jednání v bance se bude vyvíjet tak, jak si přejete! Trápení kolem citů a vztahů se v půlce týdne vyřeší a vy prožijete zamilování a vášeň. Na konci týdne odmítnete jednoho ze svých ctitelů. Lásky máte kolem sebe hojnost, stačí se jen rozhlédnout.

Co je opravdu důležité a na co se zaměřit

Finanční stabilita a spokojený domov jsou pro vás nejdůležitější záležitostí tohoto týdne. Snažte se vše urovnat a nebojovat! Jinak vás to bude zbytečně vyčerpávat.

Šťastná čísla: 27, 30, 49, 53, 87 

Článek

Sáhněte si pro štěstí Foto: thinkstock.com

Sáhněte si pro štěstí a odhalte tajemství dne na webu Prima-Ženy.cz!

Ženy se hodně řídí intuicí, proto jsme ve spolupráci s kartářkou připravili i lahůdku – kartu dne, která napoví, jakým směrem se váš život může daný den vyvíjet. Zkuste ...

Článek

Jak prožít spokojený život?  Foto: thinkstock.com

5 věcí, kterých před smrtí nejvíc litujeme

Život běží a ani si neuvědomujeme, že to skutečně důležité pomíjíme.

Článek

Nevěra je lákavá Foto: thinkstock.com

Nevěra: Proč nás tak láká a jak ji překonat?

Hry lásky jsou zapeklité. Proč se tak často stává, že riskujeme stabilní vztah?

Článek

Kdy má cenu zachránit vztah? Foto: thinkstock.com

Kdy je záchrana vztahu jen ztrátou času?

Existují vztahy, které má smysl zachránit, a jsou vztahy, kde jakákoliv práce na záchraně je marná. Jak to poznat?

Horoskopy 2018

reklama

reklama