reklama

Délka vašich vlasů odhaluje o vaší osobností více, než si myslíte

Délka vašich vlasů odhaluje o vaší osobností více, než si myslíte Foto:
Délka vašich vlasů odhaluje o vaší osobností více, než si myslíte
Foto: istock.com

Po uši, po ramena, krátké, středně dlouhé, dlouhé… Pravdou je, že vlasy jsou jedním z nejdůležitějších rysů, které nás definují. A podle jedné studie je to také dokonalý odraz toho, jací jsme. Víte, co o vás říkají vaše vlasy?

1. Vlasy velice nakrátko

Jste sebevědomá, společenská, příjemná a ráda flirtujete. Je pro vás velice jednoduché seznamovat se s novými lidmi a dělat si nové přátele. Milujete práce, které vám umožňují ukázat vaši inteligenci a víte, jak čelit problémům se sebekontrolou a bezúhonností, často však jednáte bez rozmyšlení.

2. Vlasy s délkou pod uši či mikádo

Jste člověk, který mluví pravdu a vše říká otevřeně, i když to není vždy to, co by ostatní rádi slyšeli. Dokážete snadno najít rovnováhu mezi vaším osobním a pracovním životem. Ničeho se nebojíte a jste velice organizovaná. Nesnášíte rutinu, nemáte žádné komplexy a ráda zkoušíte nové věci. Občas děláte věci bez toho, aniž byste si je předem rozmyslela.

Nosíte kratší varianty účesů? Foto: Nosíte kratší varianty účesů? Foto: istock.com

PŘEČTĚTE SI: BUDOU VÁM SLUŠET KRÁTKÉ VLASY? TENTO TRIK VÁM TO UKÁŽE!

3. Vlasy dlouhé po ramena

Máte ráda svou ženskou, elegantní a sofistikovanou osobnost. Ráda mluvíte a vaše přírodní krása přitahuje mnoho z těch, které oslovíte. Máte ráda výzvy a nové projekty a jste expertem, co se týče nových přátelství a jejich udržování.

4. Vlasy dlouhé po prsa či delší

Jste velice opatrná, trpělivá a zasněná. V lásce hledáte dlouhodobé vztahy a dáváte jim vše, ale také jste velice vybíravá a od svého partnera očekáváte mnoho. Pro své sny bojujete a překonáváte nemožné, abyste jich dosáhla. Vaše vytrvalost vám vždy pomůže dosáhnout toho, co v životě chcete.

Patříte mezi dlouhovlásky? Foto: Patříte mezi dlouhovlásky? Foto: istock.com

Mohlo by vás také zajímat:

Článek

Krátké vlasy mají šmrnc! Foto:

5 zásadních věcí, které by měla znát každá žena s krátkými vlasy

Ať už máte mikádo, asymetrický střih či jste ostříhaná na pár centimentrů, existuje několik zlatých pravidel, které by měly všechny krátkovlásky dodržovat.

Článek

Krásné a zdravé vlasy může mít každá! Foto:

Chcete krásné a zdravé vlasy? Poradíme vám, jak na to!

Trápí vás, že vaše kadeře mají matný nádech, jsou řídké, konečky se třepí a celkově vypadají jako bez života? Přestaňte fňukat a spílat, že vy jste to štěstí prostě...

Článek

Kadeřnické lži, kterým raději nevěřte Foto:

Kadeřnické lži, kterým raději přestaňte věřit

Vlasy si nemyjte denně a už vůbec ne levným šamponem. Češte se každý večer stokrát. Jaké další mýty o vlasech znáte a možná jste je dokonce slyšela přímo od svého...

autor: Martina Hrušková

Horoskopy 2018

reklama

reklama