reklama

Dojemné video: Díky speciálním brýlím malý Leo poprvé viděl maminku

První pohled na maminku... Foto:
První pohled na maminku...
Foto: Newsflare

Ve čtyřech měsících se malý Leopold podíval na svoji maminku a poprvé ji skutečně spatřil. A úsměv, který mu to vykouzlilo na tváři, stojí za všechno na světě!

Leo Reppond trpí albinismem, nemocí, jež mimo jiné doprovází i poškození zraku. Z lékařských příruček vyčtete, že „děti postižené albinismem špatné poznávají předměty, které jsou jim známé, a nedostatečně rozlišují nebo vůbec nerozlišují i podstatně rozdílné objekty.“

A tak Leo nikdy nespatřil svoji maminku Erin. Tedy až do minulého týdne, kdy se poprvé podíval na svět přes své nové brýle.

leo-2-e1460106479860 Foto:                                                                                                                      Foto: Newsflare

 

Jeho táta David Reppond (39) je filmovým producentem, takže celou událost pochopitelně neopomenul zvěčnit na kameru. A podle jeho slov nezůstalo v domě Reppondových jediné oko suché, když se malý Leo poprvé zazubil na jeho ženu. „Měl jsem co dělat, abych přes pláč vůbec udržel kameru,“ přiznal David.

„Bylo to neskutečně emotivní a dojemné. Člověk si nedokáže představit, jak moc ho to zasáhne, dokud se mu to neodehraje přímo před očima. Můj syn se podíval na moji ženu a poprvé v životě ji skutečně spatřil.“

 

Speciálně upravené brýle pro nejmenší pomohl manželskému páru ze Seattlu sehnat až oční specialista z Los Angeles. Jsou celé vyrobené z měkkého materiálu podobného gumě, bez šroubků a ostrých hran. 

Poté, co je od lékaře dostali, sezvali Reppondovi nejdříve celou rodinu, aby všichni byli svědky toho vzácného okamžiku. A Leo je odměnil tím nejkrásnějším úsměvem na světě. No řekněte, není úžasný?

 

Článek

To jsou kukadla, která uchvátila i Kim Kardashian Foto:

Tahle modrooká holčička má více followerů než hollywoodské hvězdy!

Seznamte se dítětem, které má více fanoušků než kdejaká celebrita. Dokonce i Kim Kardashian je z ní tak unešená, že jí posílá dárky.

Článek

Otec a syn se svým synem... To je podoba! Foto:

22 fotografií, které dokazují, že naše geny jsou úžasné

Genetika není jediná věc, která může určit charakteristiky dítěte...

Článek

Malá holčička s hemangiomem má milující maminku Foto:

Matka vzkazuje všem: Nepotřebuju, abyste se modlili za změnu vzhledu mé dcery!

Její dcera Charlie má veliké mateřské znaménko na tváři, které se nazývá kapilární hemangiom. Hemangiom je benigní (nezhoubný) mezenchymový nádor krevních cév. Obvykle se...

Horoskopy 2018

reklama

reklama