reklama

Filmové novinky: 5 filmů, na které zajděte právě teď do kina

Filmové novinky: 5 filmů, na které zajděte do kina Foto:
Filmové novinky: 5 filmů, na které zajděte do kina
Foto: archiv Warner Bros.

Magie má plán

Romantických komedií o tom, jak ulovit chlapa, je spousta. Nový film s Gretou Gerwig vás ale naučí, jak se ho můžete zbavit. Navíc má dobře vymyšlený scénář, skvělé herce a příjemně utíká. Pokud tedy hledáte romantiku do kina, klidně dejte Maggie šanci.

Správní chlapi

Soukromý detektiv a nájemná mlátička vyšetřují přípda ztracené dívky a porno vraždy...no ale dámy hlavně! harje tam Ryan Gosling, takže na to prostě jít musíte.

Alenka v říši divů: Za zrcadlem

Pokračování Alenky v říši divů. Johny Depp opět nezklamal, srdcová královna v podání Heleny Bonham Carter také ne a hlavně je to nádherná vizuálně podívaná, kterou musíte vidět ve 3D.

Jak přežít single

Na tenhle film vyražte s kámoškou. Oddechovka o 4 svobodných ženách, o městě New York, které nikdy nespí, o chlapech, kteří by zase spali s kýmkoliv...prostě ideální biják, po kterém si zajděte ještě na vínko.).

Belmondo

Ach...božský Belmondo! V tomto jedinečném celovečerním portrétu se Belmondo vrací spolu se s vým synem Paulem na místa, kde vznikly jeho nejslavnější filmy. Ve filmu se objeví spousta známých herců - Belmondových přátel, pamětníci a především v hlavní roli samotný Jean-Paul Belmondo!

Který film vás nejvíc zaujal a vyrazíte na něj?

Anketa

Který film vás nejvíc zaujal?

Podívejte se i na naše další filmové výběry:

Článek

Filmové tipy: 5 nejlepších hudebních filmů všech dob Foto:

Filmové tipy: 5 nejlepších hudebních filmů všech dob

Tento týden pro vás máme výběr těch nejlepších hudebních filmů, co vznikly v 21. století. Pro milovníky kvalitních muzikálů naprosto nezbytný seznam a pokud jste ještě...

Článek

Filmy, u kterých si zaručeně dojetím popláčete Foto:

Filmové tipy: 5 filmů u kterých si zaručeně dojetím popláčete

Plánujete dámský pyžamový večírek? Nebo máte jen chuť se zavrtat na gauči či v posteli, pustit si film a nechat emoce pracovat? Tak to pak právě pro vás máme výběr těch...

Článek

Filmové tipy: 5 filmů, kterými potěšíte své partnery Foto:

Filmové tipy: 5 filmů, kterými potěšíte své partnery

Milé dámy, poslední dny žijí všichni muži hokejem (a upřímně, u nás v redakci jsem i my ženy propadly této hře drsných mužů). A přesto že jsme ve čtvrtek ze šampionátu...

Horoskopy 2018

reklama

reklama