reklama

FOTOGALERIE: Kreativní maminka uplete dceři na hlavně celou abecedu

Z vlasů se dá uplést jakékoli písmeno Foto:
Z vlasů se dá uplést jakékoli písmeno
Foto: Babes In Hairland

Každá maminka dcery s dlouhými vlasy zvládne uplést cop levou zadní. A možná umí i několik druhů copánků. Americká blogerka a maminka Becky Porter ale zvedla laťku opravdu hodně vysoko.

Doma má tři dcery a všechny s dlouhými vlasy, takže je pořád co česat a vymýšlet. Když se chystala její dnes devítiletá nejmladší dcera Bee do školy, řekla si Becky, že nastal čas být trochu víc kreativní. Místo toho, aby pátrala po internetu a koukala na dlouhá videa s návody na nejrůznější účesy, inspirovala se tím, co se její dcera učila právě ve škole. Takže po celý rok, kdy malá Bee chodila do první třídy, vytvářela Becky na její hlavě copánky ve tvaru písmen abecedy. Pěkně všechna, od A až po Z.  

A aby dcera při česání zbytečně nezahálela, využila tuto dobu maminka vždycky i k tomu, aby se její dcera něco naučila. Takže když jí pletla copánky ve tvaru písmene K, dcera měla přitom vymýšlet co nejvíc slov, která  na toto písmeno začínají.

Podívejte se na všech 26 účesů ve tvaru písmen:

A Foto:

 

 

Pokud budete chtít zkusit některá z písmen, podrobné návody s fotografiemi najdete na stránkách Babes In Hairland.

Článek

Polodlouhé účesy Foto:

10 sexy účesů pro polodlouhé vlasy

Máte delší vlasy a už vás nebaví je mít obyčejně rozpuštěné nebo v culíku? Než se ostříháte, nechte se inspirovat a zkuste je nejprve oživit!

Článek

Rybí cop snadno a rychle Foto:

Rybí cop: jak ho snadno učesat

Ležérní účes sluší mladým holkám i zralým ženám. Působí složitě, ale když víte, jak na to, dá se snadno natrénovat.

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama