reklama

Hamleys – zábava začíná, už i v Praze!

Poznejte hračkářství, kde si děti mohou opravdu hrát Foto:
Poznejte hračkářství, kde si děti mohou opravdu hrát
Foto: Hamleys

Obchody Hamleys po celém světě plní davy nadšených dětí. Hamleys je totiž značka, kterou s dětmi pojí důležité pouto – opravdová láska k hračkám.

Jakmile překročíte práh obchodů Hamleys, ocitnete se ve světě plném radosti a úžasných zážitků. Přes rachot a pískání hraček slyšíte nadšený smích. Hračkářství Hamleys totiž mají jednu důležitou zvláštnost – děti si zde mohou opravdu hrát! O živou atmosféru v Hamleys se starají školení demonstrátoři hraček, lidé s hereckým talentem. Ti dokáží vtáhnout do hry děti i dospělé a dávají tak Hamleys nezaměnitelný charakter místa, kde hračky ožívají.

Sortiment Hamleys představuje tisíce různých radostí pro návštěvníky každého věku – od těch tradičních až po high-tech vychytávky: plyšáci, panenky, auta, modely, venkovní hračky, stavebnice a mnohem více. Hamleys World Prague, který otevře své brány 5. května 2016 v ulici Na příkopě, však nabídne ještě víc! Toto nejzábavnější hračkářství ve střední Evropě bude doslova zábavním parkem díky originálním atrakcím, jako je obří kolotoč, závodní autíčka, skluzavka nebo vesmírná raketa.

C29A1575 Foto:

 

Všechny hračky v Hamleys inspirují děti v jejich dalším tvůrčím rozvoji, ať už se jedná o výrobky oblíbených značek, nebo produkty speciálních vlastních řad Hamleys. Jejich kvalitu oceňuje i britská královská rodina, která si právě Hamleys zvolila za svého oficiálního dodavatele hraček.

C29A1826 Foto:

 

Stejně jako každé dítě, byl i malý William Hamley snílek – snil o tom, že si otevře to nejzábavnější hračkářství na světě, a to taky v roce 1760 udělal. Svou „Noemovu archu hraček“ zaplnil vším, od hadrových panenek po cínové vojáčky. Když v roce 1837 usedla na anglický trůn královna Viktorie, bylo už hračkářství Hamleys v Londýně proslulé, scházely se zde celé rodiny. Hamleys se stalo postupně hitem a v roce 1881 otevřela firma novou pobočku na slavné Regent Street. Hamleys tak dostalo dalších pět pater plných hraček.

hamleys old regent street Foto:

V současnosti je Hamleys silným globálním brandem s více než 255 lety bohatých zkušeností v oblasti dětské zábavy a tvůrčího rozvoje. 70 prodejen Hamleys je zákazníkům k dispozici ve 22 zemích světa a nejčerstvějším přírůstkem je Hamleys World Prague, který se zároveň stává největším obchodem s hračkami ve střední Evropě. Po úplném otevření budou hračky a atrakce pražského Hamleys zabírat plochu celkem 6130 m2.

hamleys-032 Foto:

 

Více informací naleznete zde:
http://zeny.iprima.cz/domov-rodina/hamleys-zabava-zacina-uz-i-v-praze

www.hamleys.cz

Horoskopy 2018

reklama

reklama