reklama

Kvíz: Co vidíte na obrázcích? Prozradí to mnoho o vašem charakteru!

Psychologický test, který prozradí mnoho nejen o vaší povaze Foto:
Psychologický test, který prozradí mnoho nejen o vaší povaze
Foto: brightside.me

Optické iluze a různé testy s nimi spojené jsou velmi oblíbené a na internetu jich najdete mnoho. A jsou velmi podobné těm, kteří používají i psychologové. A my si jeden z nich pro vás připravili.

Mnoho testů odhalí "jen" vaši pohotovost a schopnost soustředění. Tento test vám ovšem prozradí, jaká je ve skutečnosti vaše povaha, charakter a zda jste vůdčí osobnost či se raději držíte v pozadí. Výsledek vám nejen řekne více o vás samotných, ale může vám být dokonce nápomocen při hledání zaměstnání.

Jak na to?

Prohlédněte si postupně všechny 4 obrazce a vždy řeknětě, co v každém z nich na první pohled vidíte. Je velmi důležité, abyste ale nad tím moc nepřemýšleli a dlouze se na ně nekoukali. Správný výsledek je ten, který vás napadl jako první. Na konci článku poté najdete výsledky.

1. obrázek

Kvíz: Co vidíte na obrázcích? Prozradí to mnoho o vašem charakteru! papouch Foto: Foto: brightside.me

2. obrázek

Kvíz: Co vidíte na obrázcích? Prozradí to mnoho o vašem charakteru! pes Foto: Foto: brightside.me

3. obrázek

Kvíz: Co vidíte na obrázcích? Prozradí to mnoho o vašem charakteru! kachna Foto: Foto: brightside.me

4. obrázek

Kvíz: Co vidíte na obrázcích? Prozradí to mnoho o vašem charakteru! primary Foto: Foto: brightside.me

Výsledky psychologického kvízu:

1. obrázek:

Pokud vidíte lva: Pokud vidíte na první pohled lva, jste pravděpodobně velmi silná osobnost. Ničeho se nebojíte a nemáte problém s otázkami tzv. na tělo. Jste jednoznačně vůdčí osobnost.

Pokud vidíte exotického ptáka: Rození kreativci! Máte dobré srdce a snažíte, aby byl svět lepší. Možná působíte někdy nezodpovědně a s hlavou v oblacích, ale uvnitř jste čisté duše.

2. obrázek:

Pokud vidíte hlavu psa: Máte logický způsob myšlení. Evidetně jste začali analyzovat obrázek zkraje - zleva doprava. Jste velmi pečliví a je velmi pravděpodobné, že jste nakonec viděli i druhý útvar skrytý v obrazci a to téměř ve stejnou dobu.

Pokud vidíte nohu a ocas psa: Pokud jste si na první pohled všimli neúplnosti a až posléze (pokud vůbec) hlavy psa, je vidět, že používáte kreativní myšlení a máte sklony k originalitě a tvůrčí činnosti.

3. obrázek:

Pokud vidíte kachnu: Pokud vidíte na první pohled kachnu, vypovídá to o vás, že trpíte častými výkyvy nálad a velmi lehce podléháte emocím. Máte také sklon k unáhleným rozhodnutím, které vás občas mohou dostat do potížích.

Pokud vidíte králíka: Logika hraje ve vašem životě velmi důležité místo. Rádi zvážíte před každým rozhodnutím všechny možnosti a pořádně se vždy rozmyslíte, než abyste jednali unáhleně.

4. obrázek:

Pokud vidíte dva krokodýly:  Mite rádi vše pod kontrolou a pokud to jen trochu jde, snažíte si na sebe přebrat veškerou odpovědnost. Jste typicky vůdčí osobnost. Rozený manažer nebo šéf.

Pokud vidíte ptáka s roztaženými křídly: Na první pohled můžete působit, jako byste neměli vlastní názor. Ale pozor, tak to není! Jste pouze velmi tolerantní a snažíte se vždy najít kompromis. Jste velmi vstřícní a přátelští a vaše okolí vás má velmi rádo.

Vyzkoušejte si i naše další testy a kvízy:

Článek

Zkuste si domácí test na oči Foto:

VYZKOUŠEJTE: Obrázek odhalí, jestli potřebujete brýle

Že špatně vidíte a potřebujete brýle, vám potvrdí test u lékaře nebo změření očí v optice. Jenže málokdo chodí na prohlídky pravidelně nebo pozná, že je ten pravý čas...

Článek

Co tyto dívky? Nezdá se vám na nich něco divného? Tedy kromě toho, že jsou vzhůru nohama :-) Foto:

Optické iluze, které vás dostanou!

To, že si s námi náš mozek dokáže pořádně zahrávat, už víme všichni. Někdy je to dost nepříjemné zjištění. Máme pro vás několik důkazů, které vás ale budou bavit.

Článek

Článek

autor: MH

Horoskopy 2018

reklama

reklama