reklama

Magická Luna pro každý den: 1. 2. – symbol Jeřáb

Věštba na středu Foto:
Věštba na středu
Foto: thinkstock.com

Dnes je celkově pozitivní den, radostný, máme se obklopit krásnými věcmi, povznášející hudbou a uměním a příjemnými lidmi. Velkou roli hrají v pozitivním vnímání i vůně – voňavé svíčky, oleje, krémy, které aplikujeme na své tělo. Den vhodný pro věštby a nahlédnutí do budoucnosti…

Luna v Beranu – přibývá

Ohnivé znamení přináší energii, spontánnost ale i soutěživost a impulzivnost, jsme plni nadšení, které může brzy vychladnout.

Beraní znamení ovládá hlavu, proto můžeme mít sklony k bolestem hlavy, migrény, snažíme vyhnout stresu a eliminovat kontakt s problematickými lidmi. Dopřejeme si masáž hlavy, neunavujeme naše oči, omezíme vysedávání u televize, počítače. Naše pleť skvěle absorbuje krémy, použijeme masku, zábal na obličej i vlasy.

Konzumujeme pokud možno co nejvíce ovoce a bílkovin, naše tělo je lépe zpracovává. Prospějí nám ryby, ne tučné, plodová zelenina, hrách, čočka. Můžeme si naordinovat odlehčující den, pijeme ovocné nebo zeleninové šťávy nebo bylinkové a detoxikační čaje nebo teplou vodu s citronem.

Nedoporučují se návštěvy zubaře, stříhání vlasů, holení, operace očí, mozku a hlavy.

Barvou znamení Berana je červená ve všech odstínech nebo žlutá. Zkrášlit se můžeme karneolem nebo červeným korálem.

Prostor můžeme provonět svěží vůní citrusových plodů nebo gerániem.

Horoskopy 2018

reklama

reklama