reklama

Magická Luna pro každý den: 1. 3. – symbol Zlatý klíček

Luna hlavni foto utery Foto:
Luna hlavni foto utery
Foto: thinkstockphotos.com

Silný den, kdy se zaměříme na univerzální zákony, vhodné je nahlížet do budoucnosti. Odpočíváme a koncentrujeme se na cíle, které jsou před námi. Jsme milí a štědří k sobě i ostatním. Vyhneme se negativním lidem, aby nám nepokazili náladu a nestáhli nás do negací.

Luna ve Střelci – ubývá

Energie těchto dnů je společenská, otevřená komunikaci a přátelům, rodině, partnerovi. Uděláme si čas na zábavu, setkání i humorné historky.

Znamení Střelce ovládá kyčle, holeně a pánev. Ti, kteří mají sedavý způsob života, pocítí intenzivněji bolesti zad a kříže. Prospějí protahovací a uvolňující cviky a pohyb, nejlépe chůze, při níž tělo rovnoměrně zatěžujeme. Uděláme si čas na saunu, masáž nebo na teplou bylinkovou lázeň.


Bylinná koupel pro krásu i nervy Foto: Bylinná koupel pro krásu i nervyFoto: thinkstock.com


Luna ubývá, můžeme si dopřát více dobrot. Jíme dostatek bílkovin, např. ryby, drůbež nebo čočku, fazole, hrách, také ovoce, ořechy a semínka. Můžeme více kořenit i solit. Popíjíme teplé bylinkové nebo ovocné čaje, které si přisladíme medem. Kávu i čaj si můžeme osladit stevií, je přírodní a málo kalorická.

 

Stévie sladká (Stevia rebaudiana) Foto:

 

Pozor na chirurgické zásahy a operace v oblasti kyčlí, bederní páteře, holeních a stehenních kostí.

Ve dnech Luny ve Střelci vám bude slušet světle modrá nebo jasně žlutá barva.


ŽLUTÁ – Vaše povaha je šťastná a veselá. Jste to právě vy, kdo vždy přichází s novými nápady. Přátelé si pečlivě vybíráte a o všem dlouho rozmýšlíte. Foto:


Vaši náladu i energii podpoří krásný drahokammodrý nebo zlatý topaz.


topaz Foto:


Pro lepší dýchání a obranu proti respiračním chorobám pomůže esence eukalyptu nebo rozmarýnu.


Eukalyptová silice Foto:


 

Věra Várady

Horoskopy 2018

reklama

reklama