reklama

Magická Luna pro každý den: 1. 4. – symbol Medvěd

Luna hlavni foto patek Foto:
Luna hlavni foto patek
Foto: thinkstockphotos.com

V kombinaci s Lunou v Kozorohu jde o den, kdy nedostaneme nic zadarmo, vše si musíme vybojovat a zasloužit. Vládne silná energie, která nás může svádět k měření sil s ostatními.

Vyhradíme si půl hodinu času jen pro sebe, odpojíme se od „příjmu“ a snažíme se vyčistit si hlavu od všech negací, zbytečných a zavádějících informací. Večer nezanedbáme ani „manželské povinnosti“.

Luna v Kozorohu – ubývá

Tyto dny přinášejí energii a vůli dokončit, co jsme započali; jsme důslední.

Ráno dáme tělo do pohybu – protáhneme se a uděláme si čas na horkou ranní sprchu, která nás nastartuje do nového dne. Tělo natřeme vitalizačním krémem s verbenou, citronem nebo zázvorem. Snažíme se chránit kosti a klouby před přetížením. Prospěje nám umírněný pohyb, posilovnu a wellness aktivity raději vynecháme.


Časté sprchování nebo koupání v horké vodě spolu s nekvalitním mýdlem vysušuje pokožku, dráždí kůži a také snižuje imunitu organismu. S hygienou by se to tedy nemělo přehánět. Foto:


Živnou kvalitou těchto dnů je sůl; pokud sůl dobře snášíme, konzumujeme slané potraviny. Kdo má se solí problémy, musí solit opatrně a jídlo si může ochutit česnekem, křenem, zázvorem nebo dalšími bylinkami. Doporučuje se také kořenová zelenina, především celer, červená řepa, cibule, brambory. Můžeme si uvařit polévky nebo dušenou zeleninu, rizoto atd.

 

Červená řepa obsahuje látky, které jsou obsaženy v šamponech proti lupům. Uvařte řepu ve vodě a vzniklým vývarem si následně hlavu umyjte a promasírujte. Nechte působit přes noc a ráno opláchněte. Foto:

 

Obléknout si můžeme tajemnou tmavě modrou – indigo v kombinaci s bílou.


Modrá barva je skvělou volbou pro pracovní pohovory. Budete díky ní působit klidně a důvěryhodně. Foto:


Vyzkoušíme vodnářskou energii modrého kamene celestinu nebo dumortieritu


Celestín Foto:


Svůj domácí prostor provoníme vůní borovice nebo jasmínu.


Jasmínová revoluce v Tunisku inspirovala povstalce v Číně. Čínská vláda na to zareagovala tak, že zakázala pěstování a dovoz jasmínu. Foto:

 

 

Věra Várady

Horoskopy 2018

reklama

reklama