reklama

Magická Luna pro každý den: 1. 7. – symbol Žezlo

Luna hlavni foto patek Foto:
Luna hlavni foto patek
Foto: thinkstockphotos.com

Den, kdy se máme soustředit na své podvědomí, omezit vnější podněty, rozhovory, sledování televize a vysedávání u počítače. Najdeme si klidnou chvilku pro sebe, utřídíme myšlenky a myslíme na to, co chceme v budoucnu zrealizovat.

Luna v Býku – ubývá

Vibrace těchto dnů bývá stabilní, klidná, zemitá. Soustředíme se na plány do budoucna, zvláště v hmotné oblasti, nepodléháme iluzi a jsme více realističtí. Všechna rozhodnutí mají trvalý charakter…

Háklivá je oblast šíje, krku, můžeme snadněji podlehnout infekcím, preventivně uvolňujeme krční páteř, zvláště při sedavém zaměstnání. Vyhledáváme klidnější prostředí, hluk nás stresuje. Prospěje nám masáž zad a šíje, aplikujeme pleťové masky hydratující a výživné v oblasti obličeje, hrudníku a šíje.

Měli bychom být opatrnější při skladbě jídelníčku. Vhodná je kořenová zelenina, zeleninové vývary. Uvařit si můžeme výborný mrkvový perkelt nebo celerové hranolky, francouzské brambory. Jsme opatrní při solení, zatěžuje ledviny. Do stravy zařadíme ořechy, semínka a klíčky. Raději se vyhneme studeným nápojům a zmrzlině.

Pozor na operace v oblasti krční páteře, štítné žlázy a na trhání zubů. Pro dny Luny v tomto znamení je nejlepší kombinací barev zelená – růžová. Z kamenů je to zelený aventurín nebo rodochrozit. Krásnou vůní je opium nebo sladká uklidňují vůně vanilky.

Horoskopy 2018

reklama

reklama