reklama

Magická Luna pro každý den: 1. 8. – symbol Lotosový květ

Luna hlavni foto pondeli Foto:
Luna hlavni foto pondeli
Foto: thinkstockphotos.com

Můžeme se dozvědět něco o svém osudu a životním poslání. Je dobré navštívit astrologa, vědmu, a zjistit, co je pro nás důležité. Můžeme sami zkusit pomocí motivačních karet zadat otázku, a karty nám zcela jistě odpoví.

Luna v Raku – ubývá

Ve dnech Luny v Raku jsme citlivější, zvláště vodní znamení (Rak, Štír, Ryby). Vše prožíváme intenzivněji, což může přinášet i vztahovačnost a deprese.

Račí energie se soustřeďuje do oblasti žaludku, prsou a psychiky. Právě zde musíme být opatrnější. Hlídáme si skladbu jídelníčku, dopřejeme si příjemné lenošení, hudbu, při níž relaxujeme a zapomínáme na starosti.

Zkusíme nový recept na „zdravou dobrotu“. Poradců, knih a pořadů v televizi i informací na internetu je nepřeberně. Nechme se inspirovat třeba východní kuchyní a překvapme ostatní nevšední večeří. V letních období potřebujeme dostatek tekutin, dopřejeme svému tělu kvalitní vodu, vychlazený zelený čaj, nebo si dáme si skleničku dobrého vína nebo piva.

Dnes si nemyjeme ani nestříháme vlasy, protože slábnou. Barvou pro dnešní den je bílá se stříbrnou nebo blankytně modrá. Z kamenů můžeme jako doplněk vybrat zirkon a larimar. Můžeme si dopřát sladkou vůni lilie nebo šeříku.

Horoskopy 2018

reklama

reklama