reklama

Magická Luna pro každý den: 10. 1. – symbol Kolo

Vaše věštba na úterý Foto:
Vaše věštba na úterý
Foto: thinkstock.com

Vhodný den ke sběru informací a vzdělávání, osud nám může dopřát důležité informace, které mohou změnit náš život. Navazujeme nové kontakty, probíráme a třídíme informace a pracujeme s naší karmou, kterou v tento den můžeme čistit.

Den vhodný pro skupinovou práci, nezačínáme nové projekty. Silněji působí léky i různé krémy, intenzivně probíhají omlazující procesy. Nevhodný den pro zásnuby, svatby a počátek nových projektů.

Luna v Blížencích – přibývá

V těchto dnech vládne čilá komunikace. Dohody, obchodní schůzky, vše jde lehce.

Důležitý je pohyb, protahování. Protože Blíženci ovládají ramena, paže a lopatky, měli bychom být na tyto oblasti opatrní. Zajdeme si na teplou olejovou masáž, která prohřeje pokožku celého těla. Při nachlazení inhalujeme nad párou éterické oleje – cedrový nebo z borovice. Zvláště pro Blížence je důležité kontrolovat dech, např. pomocí jógy.

Snažíme se jíst střídmě, při přibývající Luně tělo vše ukládá. Volíme netučné pokrmy, lehčí masitou nebo zeleninovou stravu. Pijeme preventivně čaj proti chrapotu a zánětu v krku. Pomůže i šťáva z červeného grepu nebo voda s citronem či limetkou nebo účinný šalvějový čaj.

V zimním období nám bude slušet blankytně modrá v kombinaci se stříbrnou. Ozdobit svůj outfit můžeme šperky s hematitem nebo akvamarínem.

Svůj osobní prostor provoníme vůní borovice nebo jasmínu.

Horoskopy 2018

reklama

reklama