reklama

Magická Luna pro každý den: 10. 3. – symbol Puma

Luna hlavni foto ctvrtek Foto:
Luna hlavni foto ctvrtek
Foto: thinkstockphotos.com

V tento den bychom měli být opatrní, spojuje se síla Pumy a Berana. Hrozí nám neuvážené kroky, jichž bychom mohli litovat. Vyhneme se sporům s kolegy a nadřízenými. Propuknou-li neshody i doma, jednáme podle zásady „moudřejší ustoupí“.

Luna v Beranu – přibývá

Tyto dny přejí aktivitě a změnám, ohnivá energie rozněcuje vášně, dejme dobrý pozor na vše, co říkáme. V těchto dnech nepodepisujeme žádné smlouvy, nepřebíráme závazky, nic neslibujeme.

Potřebujeme pohyb; napětí se nejlépe zbavíme cvičením, rychlou chůzí či erotickými hrátkami. Nevysedáváme u televize; raději jdeme dřív spát. Naše oči jsou citlivější na světlo a uši na hluk. Snažíme se vyhnout stresu a eliminovat kontakt s negativními lidmi. Dopřejme si masáž hlavy, pomáhá i studený obklad. Nezapomínáme na pleť: aplikujeme výživné přírodní masky, např. medovou.


Muži ve znamení Vah můžou působit někdy až neodhodlaně a váhavě. Rádi se nechávají ženou vést a nikdy se neuchylují ke stereotypům. Jejich polibky umí být něžné i vášnivé. Foto:


V těchto dnech nepijeme alkohol ani posilující drinky či kávu, vyhneme se sladkostem. Luna je v přibývající fázi; snažme se proto omezit kalorická a tučná jídla, a všechny potraviny, které dlouho trávíme. Uvaříme si raději jednoduchý pokrm z brambor, rýže, nebo pohankovou kaši, do jídla přidáme petržel, česnek, cibuli. Pijeme odvodňovací čaje.


Pohanka má specifickou chuť, všestranné použití i léčivé schopnosti. Čím častěji pro ni při vaření sáhnete, tím lépe. Foto:


Barvou tohoto dne je ohnivá červená nebo jasně žlutá.


ČERVENÁ  - Vaše osobnost je velmi impulzivní a energická. Ve svém životě jste velmi aktivní a cílevědomě si jdete za svým cílem. Jste extroverti, kteří milují, pokud jsou středem pozornosti. Problém vám dělá trpělivost. Foto:


Naši energii posílí kámen karneol nebo „náš“ granát.


luna granát Foto:


Nervovou soustavu zklidní vůně levandule nebo vanilky.


Levandule v kuchyni  Foto:


 

Věra Várady

Horoskopy 2018

reklama

reklama