reklama

Magická Luna pro každý den: 10. 8. – symbol Netopýr

Luna hlavni foto streda Foto:
Luna hlavni foto streda
Foto: thinkstockphotos.com

Tento den se pojí s energií Štíra, buďme opatrní, dávejme pozor na vše, co děláme, snadno podlehneme iluzím a podvodům. Neuzavíráme obchody, nepodepisujeme smlouvy. Soustředíme se na pozitivní věci, harmonii a řád.

Luna ve Štíru – přibývá

Cyklus Luny ve Štíru může přinést do vztahů napětí, žárlivost, podezírání, ale i vášnivost.

Vyzkoušíme lidové tipy na získávání krásy, vlasy po umytí přelijeme březovou nebo kopřivovou vodou. Pleť natřeme na noc čistou vazelínou nebo konopnou mastí. Ráno budeme mít obličej krásně vyhlazený. Tyto dny přejí napětí a dobrodružství; vyjdeme si na výlet do lesa, nebo se projdeme po starém hradě či klášteře, vyhledáváme tajemná, silová místa.

Můžeme vyzkoušet exotická jídla, koření, omáčky a dipy. Zkusíme mexickou nebo indickou kuchyni, je vynikající. Nemáme-li chuť vařit, zajdeme si na jídlo do vietnamské, čínské nebo indonéské restaurace. Cyklus Luny ve Štíru žádá experimenty, novinky a změny – i v našem jídelníčku.

Nepijeme chladné nápoje, nepodstupujeme operace v oblasti močového měchýře, konečníku. Slušet nám bude kombinace modré se stříbrnými doplňky. Krásným modrým kamenem je apatit nebo opál. Nevšední vůní je magnolie nebo tonka.

Horoskopy 2018

reklama

reklama