reklama

Magická Luna pro každý den: 11. 10. – symbol Kalich

Luna hlavni foto utery Foto:
Luna hlavni foto utery
Foto: thinkstockphotos.com

Den, který přeje lásce ve všech jejích aspektech. Otevíráme svá srdce i mysli a naplňujeme se energií lásky. Snažíme se lásku realizovat ve všech jejích podobách – přátelskou pomocí, úsměvem, darem nebo časem věnovaným druhému.

Luna ve Vodnáři – přibývá

Rádi komunikujeme, vládne přátelská atmosféra, nechceme se dát příliš svazovat starostmi.

Energie těchto dní bývá rychlá, nervózní; důležitý je klidný start. Ráno zahájíme protahováním a sprchou a dopřejeme si vydatnou snídani. Pozornost věnujeme hlavně nohám v oblasti lýtek; aplikujeme masáže kafrovým nebo kaštanovým extraktem. Čas Luny ve Vodnáři je vhodný k barvení vlasů, vlasovým zábalům a další vlasové péči.

Ve dnech přibývající Luny tělo zadržuje, a proto máme tendenci přibírat na váze. Máte-li s váhou problémy, volte dietnější stravu, bohatou na vitamíny a enzymy, která tělo nastartuje. V podzimních dnech si dopřejeme vitamínové šťávy; skvělý je červený grep, mrkev s jablkem a na podporu hubnutí ananas, obsahující enzym bromelain.

Ke dni Luny ve Vodnáři se hodí světle modrá nebo karmínová barva. Krásným doplňkem bude šperk s ametystem nebo topazem. Svůj byt provoníme vůní šafránu nebo citronové trávy.

Horoskopy 2018

reklama

reklama