reklama

Magická Luna pro každý den: 11. 3. – symbol Strom poznání

Luna hlavni foto patek Foto:
Luna hlavni foto patek
Foto: thinkstockphotos.com

Vhodný čas pro duchovní rozvoj, sebepoznávání, zklidnění a naladění mysli na příjem informací. Toto spojení máme všichni, jen si je neuvědomuje. Jsou to naše myšlenky, inspirace, skrze něž nás provází životem božská síla, duchovní rádci nebo předci.

Je jedno, jak tento Zdroj nazveme; je jisté, že nás doprovází a že dnes je nám o něco blíže.

Luna v Beranu – přibývá

Ohnivé znamení přináší energii, spontánnost, ale i soutěživost a impulzivnost. Měli bychom dávat pozor, kam svou energii směřujeme, jsme plni nadšení, které může brzy vychladnout.

Energie stoupá, jsme akční, někteří i bojovní, hrozí konflikty a hádky. Zajdeme si na masáž nebo na kraniosakrální terapii. Snažíme se nepobývat v hlučném a zakouřeném prostředí a zvláště očím, které po celé dny namáháme, dopřejeme klid a péči s použitím přírodních prostředků, např. obkladů ze světlíku nebo polštářků černého čaje.


pytlíky čaje na oči Foto:


Cyklus Luny v Beranu má ovocně-bílkovinnou kvalitu, což znamená, že v těchto dnech dáváme přednost ovoci, které konzumujeme spíše ráno a dopoledne. K obědu a k večeři volíme bílé drůbeží maso a ryby. Vegetariánům se doporučují fazole, hrách, plodová zelenina. Uvaříme si čočkovou polévku, cuketu, dýni Hokaido, lečo z paprik a cibule, přidáme tofu.


Dýně Hokkaido 4 Foto:


Nedoporučují se návštěvy zubaře, stříhání vlasů, holení, operace očí, mozku a hlavy.

Můžeme si oblíbit barvu druhé čakry – oranžovou, pro zklidnění zelenou.


oranžová Foto:


Nevšedním kamenem je malachit, který přináší do našeho života hojnost.

 

malachit Foto:

 

Vůně geránia je jemná, kdo má raději silnější vůně může zkusit opium.


geránia Foto:


 

Věra Várady

Horoskopy 2018

reklama

reklama