reklama

Magická Luna pro každý den: 11. 6. – symbol Fénix

Luna hlavni foto sobota Foto:
Luna hlavni foto sobota
Foto: thinkstockphotos.com

Den proměny, snažíme se zbavit omezení v našem životě. Můžeme snadněji uzavřít minulost a udělat změny. Je to den zdraví, léčebné prostředky na nás působí silněji. Je to čas i k rozjímání, studiu a příjmu informací, které nás posunou k očekávaným změnám.

Luna v Panně - přibývá

Luna v Panně nás učí řádu a soustředění na vše, co děláme. Opatrnější musíme být při vynášení soudů a kritice ostatních.

Naše zdraví souvisí s naším pohledem na svět. V těchto dnech mají citlivější jedinci problémy s trávením, které je nutno podpořit správným výběrem stravy. Důležitý je pohyb a cvičení, kterým rozproudíme energii těla i peristaltiku střev. Věnujeme péči pleti, vlasům i nehtům, zajdeme si ke kadeřníkovi a na manikúru.

Luna je ve fází přibývající; volíme dietní stravu s vyšším obsahem vlákniny. Začneme vydatnou snídaní, k obědu si připravíme bezvaječné těstoviny, dušenou zeleninu, nebo krůtí plátek. Večer si dáme kvalitní ovčí nebo kozí sýr se zeleninovou oblohou.

Méně solíme, pozor na operace v oblasti ledvin a pánve. Pro sváteční, sobotní den může zvolit bílou nebo hnědou barvu. Krásným a lehce dostupným kamenem je jaspis, vzácnější je průhledný girasol. Osvěží nás vůně mandarinky nebo gardénie.

Horoskopy 2018

reklama

reklama