reklama

Magická Luna pro každý den: 12. 10. – symbol Kolo

Luna hlavni foto streda Foto:
Luna hlavni foto streda
Foto: thinkstockphotos.com

Den vhodný ke vzdělávání, vodnářská energie nám pomůže získat zajímavé informace. Léčíme tělo, léky působí intenzivněji. Jíme potraviny podporující činnost srdce a střev, prospěje nám pohyb a cvičení.

Luna ve Vodnáři – přibývá

Tyto dny nám přinášejí schopnost vnímat jednotu všeho stvoření, minerální, rostlinné, animální, lidské i „nebeské“ říše. Máme nadhled a příliš se nezabýváme realitou všedního dne.

Nezatěžujeme nadmíru holeně, bedra a kyčle. Volíme umírněnější sportovní aktivity – procházku, jdeme si zaplavat, nevynecháme relaxaci v podobě masáže nohou, kterou zvládneme i sami, nebo zajdeme za odborníky. Při bolestech sprchujeme nohy střídavě teplou a studenou sprchou a natíráme je gely s mentolem.

Ve fázi ubývající Luny si dopřejeme víc dobrot. Připravíme si lososa, krůtí nebo drůbeží maso s velkou zeleninovou přílohou. Pro vegetariány je vhodná čočková polévka nebo kapustnice. Doplňujeme hořčík; naše nervová soustava je ve dnech Vodnáře citlivější na stres. Pijeme teplé bylinkové květové čaje; lipový, šípkový, nebo domácí limonády s meduňkou, mátou či limetkou.

Nezatěžujeme příliš nohy, vyhneme se chirurgickým zákrokům. Vyzkoušejme zajímavou kombinaci barvy hnědé a modré. Dnes nám bude slušet zlatý obsidián nebo šperk s chryzokolem. Náš dýchací systém podpoří vůně eukalyptu nebo máty.

Horoskopy 2018

reklama

reklama