reklama

Magická Luna pro každý den: 12. 3. – symbol Jednorožec

Luna hlavni foto sobota Foto:
Luna hlavni foto sobota
Foto: thinkstockphotos.com

Necháme se vést intuicí a moudrostí těla; řekne nám, co mu prospívá. V tento den se plně transformuje energie potravy na energii astrální. Můžeme si vyzkoušet i kineziologický test; naše mysl je otevřená a informace, které přicházejí, jsou „čisté“.

Je vhodný čas pro změny; musíme si uvědomit, že chceme-li něco přijmout, musíme se něčeho vzdát.

Luna v Býku - přibývá

Kvalita dnů v Býku je klidná a stabilní, můžeme řešit finanční a materiální záležitosti. Nemáme tendence riskovat, rozhodnutí, která přijmeme pro budoucnost, jsou pozitivní.

Zima doznívá, blíží se jaro. Dáváme pozor, abychom s prvními paprsky sluníčka nezapomněli na teplé oblečení. Býčí znamení ovládá oblast krku, štítnou žlázu, krční páteř; v těchto dnech jsme náchylnější k angínám, zánětům a nastydnutí. Dobře nám udělá masáž šíje a zad, pleti dodáme hydrataci a výživu, vyzkoušíme mandlový krém nebo olej. Dalším skvělým „produktem“ přírody je kokosový olej.


Kokosový olej zlepšuje absorpci vitamínu E, který působí jako skvělý antioxidant - chrání pleť proti volným radikálům, které urychlí proces stárnutí.  Foto:


Jíme střídmě, při přibývající Luně v Býku tělo vše ukládá. Volíme netučné pokrmy, lehčí masitou nebo zeleninovou stravu. Pijeme preventivně čaj proti chrapotu a zánětu v krku. Můžeme si dopřát také něco ostřejšího, nebo si uvaříme šalvějový čaj. Pomůže i šťáva z červeného grepu, nebo voda s citrónem či limetkou.


Koktejl z grepu a vodky Foto:


Opatrně solíme, odepřeme si tučné jídlo, pozor na operace v oblasti krku.

K tomuto znamení patří tradičně růžová a zelená barva jara.

 

Růžové prádýlko Foto:

 

Kameny, které nás okouzlí svou krásou jsou rodochrozit a smaragd


smaragd Foto:


Senzuální domácí atmosféru posílí vůně moschusu nebo pačuli


pačuli Foto:


 

Věra Várady

Horoskopy 2018

reklama

reklama