reklama

Magická Luna pro každý den: 12. 5. – symbol Kohout

Luna hlavni foto ctvrtek Foto:
Luna hlavni foto ctvrtek
Foto: thinkstockphotos.com

Dnes můžeme mít mimořádné napojení na božský Zdroj; jsou-li naše úmysly čisté, mají naše modlitby a přání velkou sílu. Měli bychom dát dobrý pozor na to, co si přejeme, naše sny se mohou vyplnit. Vyhneme se masu a stravě, která nás zatěžuje, také povzbuzujícím látkám a nápojům.

Luna ve Lvu přibývá

Ohnivá energie lvího znamení přináší pokrok, sebevědomí a vášně. Touhu uspět a být viděn, i tendence k utrácení, nákupům, zábavě a radovánkám.

Znamení Lva má vliv na srdce, cévní systém. Vyhneme se všemu, co srdce zatěžuje těžké fyzické práci, stresu. Naplánujeme si romantiku, večer při svíčkách, návštěvu oblíbené restaurace nebo vinárny, zajdeme s přáteli na bowling. Objednáme se ke kadeřníkovi na stříhání, vlasy budou hustší a pevnější.

Ve dnech přibývající Luny jíme zeleninovou stravu, především červené a zelené barvy – papriku, lusky, cukety i lilek. Chceme-li mlsat, tak zdravě kousek kvalitní hořké čokolády, tvarohové dortíky.

Pozor na operace srdce, zad, cév. Dny pod vládou lví Luny jsou náročné, doplníme energii oranžovou nebo červenou barvou. Tím pravým kamenem pro dnešek je karneol nebo zlatý topaz. Osvěží nás nevšední vůně geránia nebo tonky.

Horoskopy 2018

reklama

reklama