reklama

Magická Luna pro každý den: 12. 6. – symbol Netopýr

Luna hlavni foto nedele Foto:
Luna hlavni foto nedele
Foto: thinkstockphotos.com

Náročný den, měli bychom věnovat pozornost všemu, co děláme. Snadno podlehneme iluzím a podvodům. Nezačínáme nic nového, informace od druhých mohou být zavádějící. Neřešíme peněžní transakce, nepodepisujeme smlouvy a obchodní kontrakty. Soustředíme se na pozitivní věci, klid, harmonii a řád.

Luna v Panně - přibývá

Je to ideální doba k regeneraci vlasů, nehtů i pokožky. Uděláme si čas na peeling celého těla, můžeme použít speciální přípravky (pokud možno přírodní), např. s cukrovou třtinou, nebo také lufy, které dokáží tělo skvěle prokrvit. Na vlasy naneseme výživné masky, stejně tak i na citlivou pleť obličeje.

Po probuzení a denní „údržbě těla“ vypijeme nalačno sklenici teplé vody; aktivujeme tak činnost střev, která znamení Panny ovládá. Během dne si dopřáváme kvalitní jídlo v menších dávkách. Živnou kvalitou těchto dnů je sůl; její působení je zesíleno, a proto solíme méně. Pijeme vlažné nálevy z máty, nebo směsi na podporu trávení.

Nedělní den můžeme využít k procházkám, vybereme kombinaci barev bílá – béžová. Slušet nám bude růžový korál nebo jaspis piccaso. Zvláštní vůní je jasmín, pro zklidnění nervové soustavy měsíček.

Horoskopy 2018

reklama

reklama