reklama

Magická Luna pro každý den: 12. 7. – symbol Netopýr

Luna hlavni foto utery Foto:
Luna hlavni foto utery
Foto: thinkstockphotos.com

Luna nám radí nic nezačínat; informace, které dnes získáme, nemusí být pravdivé. Nepouštíme se do důležitých obchodů a finančních transakcí. Všemu, co musíme neodkladně udělat, věnujeme náležitou pozornost, a raději se přesvědčíme, že je opravdu všechno v pořádku.

Luna ve Vahách - přibývá

Luna ve Vahách přináší touhu po harmonii a klidu ve vztazích s naším nejbližším okolím. Energie je kultivovaná, záleží nám na tom, jak o nás druzí smýšlejí.

Snažíme o očistu ledvin, pomůže nám i koupel, masáže v oblasti bederní, cvičení na míči, nebo s kruhem. Pěstíme pokožku obličeje, ale nezapomeneme ani na ruce. Je léto, dopřejeme si kulturu, koncerty, letní kino, posezení pod hvězdnou oblohou…

Můžeme popíjet v malém množství různé long drinky, vinné střiky, nebo pivo, které podporuje v rozumném množství práci ledvin. V jídle dáme přednost zelenině, tučná a kořeněná jídla raději vynecháme. Po celý den dostatečně pijeme, nejlépe, nesycenou, kvalitní vodu.

Pozor na operace v oblasti ledvin, nejíme tučná jídla, solíme méně. Vyzkoušejme kombinaci růžová – modrá nebo jen světle růžovou s bílou. Z říše minerálů můžeme zvolit doplňky s rodochrozitem nebo modrým achátem. Naše nervy oblaží jemná vůně meduňky, k uzemnění poslouží cedr.

Horoskopy 2018

reklama

reklama