reklama

Magická Luna pro každý den: 13. 10. – symbol Trubka

Luna hlavni foto ctvrtek Foto:
Luna hlavni foto ctvrtek
Foto: thinkstockphotos.com

Den, kdy můžeme správně vyhodnotit získané informace – jsme ve spojení se svými neviditelnými rádci. Konečně vyřešíme různé vlekoucí se pracovní a obchodní záležitosti. Na dnešek si naplánujme také důležité aktivity týkající se našich financí. Příznivý den k zahájení projektů, které skončí zdarem.

Luna v Rybách – přibývá

Citlivost, romantika, útěk od reality všedního dne – to jsou dny Luny v Rybách.

Doporučuje se podpořit práci lymfatického systému, nejlépe manuální masáží. Cokoliv dnes uděláme pro naše nohy, působí pozitivně. Koupele, masáže, chůze, uvolňující cvičení. Luna v Rybách přináší emocionální výkyvy, a tak se snažíme věnovat aktivitám podporujícím vnitřní klid, např. cvičení jógy, taj-či, procházce přírodou nebo setkání s někým milým.

Máme-li rádi sladkosti, dopřejme si je ráno, dodají nám energii pro celý den. Uděláme si vlastní müsli, vybereme si ingredience, které nám chutnají. Odpoledne a večer konzumujeme zeleninu nebo sýrový talíř s oblohou, bez pečiva. Kdo chce zůstat fit, měl by si upravit jídelníček podle krevních skupin; je tam mnoho zajímavých rad i receptů pro jednotlivé typy.

Pozor na operace v oblasti chodidel, nehtů, kotníků, psychologická vyšetření, konkurzy. K tomuto znamení se hodí světle růžová barva, pro trochu uzemnění hnědá. Radost a energii nám přinese sluneční kámen nebo růžový rodonit. Svůj osobní prostor provoníme vůni jasmínu nebo canangy.

Horoskopy 2018

reklama

reklama