reklama

Magická Luna pro každý den: 13. 12. – symbol Had

Vaše věštba na úterý Foto:
Vaše věštba na úterý
Foto: thinkstock.com

Dnešek bude náročný, čekají nás pokušení především z oblasti hmotné a tělesné. Snažíme se o duševní i fyzickou čistotu. Jíme střídmě, nepijeme alkohol a zřekneme se erotiky a sexu. Den před úplňkem nás mohou tížit problémy a neřešené záležitosti. Neměli bychom podléhat lítosti ani strachu.

Luna v Blíženích – přibývá

Čekají nás dny plné komunikace a společenských aktivit, měli bychom selektovat ty nejdůležitější.

Pro Lunu v Blížencích je důležitý pohyb, ranní protažení. Během dne zajdeme na teplou olejovou masáž, která prohřeje pokožku celého těla, nebo se doma v klidu naložíme do lázně s heřmánkem. Při nachlazení inhalujeme éterické oleje – cedrový nebo z borovice. Posilujeme imunitu přípravky Acai Berry nebo echinaceou (Třapatka nachová).

Zrychlené tempo vzdušné Luny v Blížencích nás nutí spěchat, což ale neplatí pro naše stravování: snažíme se jíst v klidu a pomalu. Připravíme si pokrmy, které máme rádi; Luna přibývá, nebudeme to přehánět s množstvím, ale dáme si oblíbená jídla a nápoje podporující práci zažívacího traktu.

Pozor na operace a zákroky v oblasti zad, ramen, paží, klíčních kostí a plicního systému

K dnešku se hodí barvy modrá nebo žlutá. Krásným kamenem pomáhajícím lepší komunikaci je chalcedon, ke zklidnění poslouží jantar

Vůně, která nám evokuje les, je cedr, Vánoce zase vanilka.

Horoskopy 2018

reklama

reklama