reklama

Magická Luna pro každý den: 13. 3. – symbol Ibis

Luna hlavni foto nedele Foto:
Luna hlavni foto nedele
Foto: thinkstockphotos.com

Potřebujeme pozitivní podnět, dopřejeme si věci, které nám přinášejí radost, navštívíme místa a lidi, které máme rádi. Skvělá je muzikoterapie, procházky, návštěvy muzeí a výstavních síní.

Prostředí, jež nás bude inspirovat k získávání harmonie a krásy v našem životě. Navštívíme léčitele, astrology a věštkyně, ale neměli bychom zapomínat, že naše budoucnost je pouze v našich rukou.

Luna v Býku přibývá

Preventivně uvolňujeme krční páteř, zvláště při sedavém zaměstnání. V chladném zimním období se dostatečně oblékáme, pijeme teplé tekutiny. Vyhledáváme klidnější prostředí, hluk nás stresuje. Prospěje nám masáž zad a šíje, aplikujeme hydratující a výživné pleťové masky v oblasti obličeje, hrudníku a šíje.


medová masáž Foto:


Jsme opatrnější při volbě jídelníčku. Vhodná je kořenová zelenina, zeleninové vývary. Můžeme si uvařit výborný mrkvový perkelt nebo celerové hranolky, francouzské brambory. Jsme opatrní při solení, zatěžuje ledviny. Do stravy zařadíme ořechy, semínka a klíčky. Popíjíme teplý zázvorový nebo šípkový čaj s medem a je nám krásně…

 

zázvor Foto:

 

V nedělním, svátečním dni můžeme obléknout elegantní kombinaci béžové a bílé.

Krásným, málo doceněným kamenem, tak trochu popelkou, je záhněda, pro zklidnění mysli poslouží zelený aventurín.


zahneda Foto:


Vůně bergamotu provoní náš domov, příjemnou atmosféru vykouzlí vůně skořice.


skořice Foto:

 

 

Věra Várady

Horoskopy 2018

reklama

reklama