reklama

Magická Luna pro každý den: 13. 6. – symbol Fontána

Luna hlavni foto pondeli Foto:
Luna hlavni foto pondeli
Foto: thinkstockphotos.com

Den plný radosti a setkávání s našimi blízkými. Pozveme své drahé na večeři, sejdeme se v hospůdce, nebo se projdeme po městě a zajdeme na kávu. Povídáme si o minulosti naší rodiny, nasloucháme radám našich rodičů i prarodičů a nabídneme jim svou pomoc a podporu.

Luna v Panně - přibývá

V tyto dny se soustředíme na pořádek a dokončení povinnosti pracovních i osobních.

Lunární cyklus v Panně nás vede k péči o tělo. Po ranní sprše se natřeme mlékem nebo mastí z konopí, použijeme přírodní antiperspirant, který si můžeme udělat doma. Potřebujeme 10 ml kokosového oleje, 15 ml škrobu, 15 ml jedlé sody, pár kapek oblíbeného esenciálního oleje. Vše smícháme, a dáme do kelímku od krému.

Živnou kvalitou těchto dnů je sůl, její působení je zesíleno, proto solíme méně. Panna ovlivňuje střeva a trávení; dopřáváme si kvalitní jídlo v menších porcích. V žádném případě se neodbýváme fast foodem nebo jídlem z mikrovlnky! Pijeme vlažné nálevy z třezalky, máty, čekanky, nebo speciální čaje na podporu trávení.

Pozor na alkohol, méně solíme, operace v oblasti ledvin a pánve. Je počátek pracovního týdne, můžeme využít elegantní kombinaci bílá – béžová. Svůj out fit ozdobíme náhrdelníkem nebo náramkem z růžového korálu nebo serpentinu. Vyzkoušejme jemnou vůni chrpy nebo esenci z měsíčku.

Horoskopy 2018

reklama

reklama