reklama

Magická Luna pro každý den: 13. 7. – symbol Fonáta

Luna hlavni foto streda Foto:
Luna hlavni foto streda
Foto: thinkstockphotos.com

Letní období přímo vybízí k životu venku. Nemáme-li vlastní zahradu, navštívíme krásná přírodní místa, uděláme si piknik, přizveme rodinu, i tu „širší“. Užíváme si společného sdílení, vzpomínek i plánů do budoucna. Posilujeme rodinná pouta, napojujeme se na sílu našich předků.

Luna ve Štíru - přibývá

Tyto dny nás učí, jak odložit staré, na ničem nelpět, a dokázat udělat v životě změny nenásilnou formou.

Jsme opatrní při koupání, zvláště v rybnících a „stojatých vodách“. Naše pohlavní a vylučovací orgány jsou náchylnější k infekcím. Pozor na „letní lásky“ a sex bez ochrany! Naše kůže volá po výživě; vyberte jí přírodní bio produkty.

Jíme ostřejší a kořeněná jídla, podpoří naše trávení. A sezónní zeleninu - nejlépe z vlastního kraje, z farmářských trhů. Ovoce nám dodá „zdravé vitamíny“, bylinky celkově podpoří činnost našeho těla. Hodně pijeme, a dopřejeme si i něco „ostřejšího“.

Nepijeme chladné nápoje, operace v oblasti močového měchýře, konečníku. Můžeme zvolit temně fialovou nebo bílou barvu. Tím pravým kamenem pro dnešní den je ametyst nebo hematit. Své okolí můžeme okouzlit vůní ambry, svůj domácí prostor provoníme kadidlem.

Horoskopy 2018

reklama

reklama