reklama

Magická Luna pro každý den: 13. 9. – symbol Kolo

Luna hlavni foto utery Foto:
Luna hlavni foto utery
Foto: thinkstockphotos.com

Den přeje vzdělávání a vzdušné znamení Vodnáře podporuje získávání netradičních informací. Léčíme své tělo, léky působí intenzivněji. Jíme potraviny podporující činnost srdce a střev. Prospěje nám pohyb a cvičení.

Luna ve Vodnáři – přibývá

Čas na nové plány, na změny, na setkání se zajímavými lidmi, kteří mohou obohatit náš život.

V těchto dnech to nepřeháníme ani se sportem ani s odpočinkem a nicneděláním. Našim nohám udělají dobře posilující masáže, koupele, kúry a mazání speciálními krémy a gely. Pozornost věnujeme zvláště lýtkům, stehnům a nezapomeneme ani na kyčle a hýždě.

Luna přibývá; platí pravidlo, že tělo více ukládá. Chceme-li být štíhlí, volíme stravu, která je chutná, ale zároveň i prospívá tělu a neusazuje se na něm v podobě tukových polštářů. Vyváženou stravou chráníme své zdraví. K určení našeho metabolického typu slouží např. metoda Metabolic balance – z kapky krve lze zjistit, co nám prospívá a co máme ze svého jídelníčku vyřadit.

Nezatěžujeme nohy, vyhneme se chirurgickým zákrokům v oblasti kyčlí, lýtek, beder. Z barevné škály si pro dnešek vybereme citronovou nebo světle zelenou. Zajímavým minerálem je chlorit nebo barevně upravovaný křišťál aqua aura. Svůj byt provoníme vůní skořice nebo levandule.

Horoskopy 2018

reklama

reklama