reklama

Magická Luna pro každý den: 13.1. – symbol Motýl

Věštba na pátek Foto:
Věštba na pátek
Foto: thinkstock.com

I když je dnes pátek třináctého, je den harmonie, očisty, touhy po vyšším poznání a spojení s Bohem. Čas věnujeme sobě, děláme pořádek ve svém domově i práci. Vyhneme se náročným pracovním aktivitám, soustředíme se na sebe.

Den, kdy můžeme dělat důležitá, zásadní rozhodnutí pro náš život, realizujte je však později. Dobrý den pro křty a zásnuby.

Luna ve Lvu – ubývá

Znamení Lva ovlivňuje srdce, cévní systém, zvláště lidem starším a nemocným se v tomto období doporučuje omezit fyzickou námahu. Pokud možno se vyhýbáme stresu a negativním lidem. Podpoříme svůj krevní oběh chůzí nebo nenáročným cvičením, protahováním těla atd. Ve dnech lví Luny se doporučuje stříhat a upravovat vlasy, aplikujeme vyživující zábaly.

Ve dnech úplňku se snažíme jíst střídmě, naše tělo má sklony vše zadržovat a ukládat. Volíme lehčí stravu nebo půst, ráno začneme tím, že si zacvičíme a připravíme si sklenici teplé vody s trochou citronu. Po celý den dodržujeme pitný program, pijeme ovocné nebo zeleninové šťávy. K obědu si dáme zeleninové rizoto, fazole nebo jen polévku. Popíjíme meduňkový nebo třezalkový čaj, což podpoří klid naší nervové soustavy.

Pozor na operace srdce, zad, cév.

Barvy lvího znamení jsou vždy výrazné, zářivá žlutá, oranžová, ale i červená. Typickým kamenem pro toto znamení je diamant, ale také tygří oko.

Dobrou náladu přivodí vůně čokolády nebo pomeranče.

Horoskopy 2018

reklama

reklama