reklama

Magická Luna pro každý den: 14. 5. – symbol Netopýr

Luna hlavni foto sobota Foto:
Luna hlavni foto sobota
Foto: thinkstockphotos.com

Náročný den. Dáváme si pozor na vše, co děláme. Snadno podlehneme iluzím a podvodům. Nezačínáme nic nového, informace od druhých mohou být zavádějící. Neuzavíráme obchody, nepodepisujeme smlouvy. Soustředíme se na pozitivní věci, harmonii a řád.

Luna ve Lvu - přibývá

Tento cyklus Luny přináší společenské chování, zábavu a hravost. Je volný den, navštěvujeme přátele, zajdeme si do divadla, na výstavu, nebo na koncert.

Dny Luny ve Lvu nás nutí k aktivitě; vyberme si takové, které stimulují práci našeho srdce: chůze, jogging, plavání, tenis. Tělo příliš nezatěžujeme; a jsme-li unaveni, připravme si domácí lázeň a užijme si ji s hudbou a svíčkami, a třeba i s partnerem a šampaňským.

Navštívíme farmářské trhy nebo domácí prodejce, u nichž víme, že kvalita surovin je zaručená. Uvaříme si houbové rizoto, nebo zapečené houby se sýrem, vhod přijde i lečo z čerstvých surovin. Ve dnech přibývající Luny se snažíme jíst střídmě…

Barvou lvího znamení je zlatá a zářivá žlutá. Ke královskému znamení patří diamant, ale také krásný citrín. Esence jasmínu povzbudí naší mysl, stejně jako vůně pomeranče.

Horoskopy 2018

reklama

reklama