reklama

Magická Luna pro každý den: 15. 4. – symbol Netopýr

Luna hlavni foto patek Foto:
Luna hlavni foto patek
Foto: thinkstockphotos.com

Náročný den, měli bychom věnovat pozornost všemu, co děláme. Snadno podléháme iluzím a podvodům. Nezačínáme nic nového, informace od druhých mohou být zavádějící. Neřešíme důležité peněžní transakce, nepodepisujeme smlouvy a obchodní kontrakty. Soustředíme se na pozitivní věci, klid, harmonii a řád.

Luna ve Lvu - přibývá

Energické dny lví Luny představuji spojení Slunce a Luny, naší aktivní složky s pasivní, lze říci jangovou – mužskou s jinovou – ženskou částí.

 

Naše srdce a oběhový systém potřebují ke správnému fungování pohyb. Právě ve dnech Lva jsou tyto oblasti citlivější, proto se vyhneme větší fyzické námaze. Jdeme na procházku, náladu nám spraví návštěva divadla, koncertu, nebo posezení s přáteli u sklenky vína, které při rozumné konzumaci podporuje srdce a chrání jeho zdraví.

Ve dnech Luny ve Lvu jsou tzv. živnou kvalitou bílkoviny. K snídani si dáme obilnou kaši z ovsa, špaldy nebo pohanky.  Zajdeme na oběd do rybí restaurace, nebo si dáme kuřecí či krůtí maso. Jako dezert, nebo k svačině zvolíme ovoce - jablka, ananas nebo mango. Dodržujeme pitný režim, uvaříme si zelený nebo domácí ovocný čaj, a na podporu srdeční činnosti čaj zázvorový.

 

Vyhneme se pokud možno operacím v oblasti zad, cévního systému a srdce.

Královskou barvou je bílá nebo zlatá a jejich kombinace.

Kamenem, který nás rozsvítí, je alexandrit nebo zlatý topaz

Na konci pracovního týdne naše nervy zklidní levandule nebo vůně posvátného kadidla.

 

Věra Várady

Horoskopy 2018

reklama

reklama