reklama

Magická Luna pro každý den: 15. 5. – symbol Fontána

Luna hlavni foto nedele Foto:
Luna hlavni foto nedele
Foto: thinkstockphotos.com

Dnes poznáváme minulost, své kořeny i svůj osud. Zorganizujme rodinné setkání, návštěvu, povídejme si o našich předcích, o historii našeho rodu. Získáme tím informace, s nimiž můžeme pracovat, čistit rodinnou karmu, měnit negativní rodové vzorce.

Luna v Panně - přibývá

Tyto dny přinášejí vytrvalost a koncentraci na dokončení práce. Dokážeme vidět detaily, které nám jindy unikají.

Správné vylučování podpoříme skladbou jídelníčku, pohybem i pozitivním naladěním. Zbavujeme se všeho, co nás tíží; naše tělo je odrazem naší mysli. Masírujeme si oblast bříška a představujeme si, jak se zde všechno uvolňuje a léčí. Dopřejeme si krášlící procedury, sestřih a výživu vlasů. Pěstíme pokožku celého těla; vyzkoušejme arganový olej.

V přibývající fázi Luny dáváme přednost méně kalorické stravě, s vyšším obsahem vlákniny; jíme obilné kaše, rizoto s hříbky, kuskus nebo cizrnu. Pokud možno jíme častěji, a menší porce. Pijeme mátový nebo fenyklový čaj, a můžeme je dosladit medem.

Vynecháme alkohol, méně solíme, operace v oblasti ledvin a pánve. Můžeme vyzkoušet kombinaci okrové se zelenou. Krásným kamenem je světle zelený olivín nebo zemitě hnědo – červený sardonyx. Pro sváteční den můžeme vybrat příjemnou vůni santalu nebo rozmarýnu.

Horoskopy 2018

reklama

reklama